Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez szerintetek teljesen...

Ez szerintetek teljesen normális egy 16 éves lánynál?

Figyelt kérdés
körmöt lakkoz, sminkeli a szemét, miniszoknyákat hord, néha magassarkút, minden nap éjfélre kell hazaérnie, van egy pasija aki vele egy idős, néha bulizik
2013. aug. 21. 10:52
1 2
 1/19 anonim válasza:
11%
Nem, nem normális.
2013. aug. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon le fognak pontozni, de a nagy része normális szerintem. Az éjfélre hazaérés mondjuk szerintem nem, de a többi igen.
2013. aug. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
2-es vagyok, mármint szerintem korábban otthon kéne lennie, mondjuk 8-ra hétköznap legkésőbb.
2013. aug. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ebből az éjfélre hazaérés kicsit fura, de a többi normális.
2013. aug. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%
éjfélig a pasival van? engeditek neki hogy hazavigye a srácot? lehet akkor jobban otthon lenne, na persze nem éjfélig kellene a fiúkának ott lenni :)
2013. aug. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%

Nehéz kérdés... Ha magamból indulok ki, 10 éve voltam 16, akkor nem volt pasim, jó, időnként csókolóztam, :-) de semmi komoly nem volt. Nem jártam mindig miniszoknyába és tűsarkúban, csak alkalomadtán. Nem sminkeltem magam, de ha akartam volna, sminkelhettem volna.

Jártam már bulizni, heti két-három alkalommal, akkor viszont mindegy volt, hogy mikor érek haza. :-D

Normális felnőtt lettem, azóta családom van, szültem egy gyereket 25 évesen.

Gondolom, csak most nyáron van az éjfélre hazaérünk szabály, ha suli van, akkor ez elvileg kivitelezhetetlen.

Nézd, ha a lány egyébként megbízható, jól tanul, otthon is besegít, VÉDEKEZIK A PASIJÁVAL!!!!, akkor normális a válaszom a kérdésre.

2013. aug. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük ott, ha valaki elmegy bulizni 11 és 12 környékén megy be az ember egy szórakozóhelyre. Ha a keletiből jövök mondjuk haza legközelebb hajnali4 után van vonat így kicsit nálam necces is lenne, ha nem 5-re vagy 6-ra jönnék haza.


Gondolom ő se minden nap éjfélre ér haza. Az tényleg kissé fura lenne, ha sose látnád a lányok csak reggel amikor elmegy, de ebben a korban nekem is volt, hogy későn értem haza vagy barátokkal nyaralni mentem.

2013. aug. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%

Nekem is az éjfélig kimaradással van gondom, hétköznap legkésőbb 10:00kor "záróra", hétvégén, ha buli van (havi 1x), lehet kivételt tenni. Nem tudom a miniszoknya mennyire mini, de ízléses határok között belefér. Ha barátja van, az is belefér, 16 évesen már.


N30

2013. aug. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
94%

szerintem teljesen normális az éjféli hazaérést kivéve akkor, ha a miniszoknyából nem látszik ki a fél segge...

a pasi is rendben van akkor, ha nem heti rendszerességgel váltogatja a fiúkat és nem fekszik le velük 2 nap után...

a buli is rendben, de ne igya le magát a sárga földig..

a magassarkúval pedig csak annyi bajom lenne, hogy huzamosabb idő után tönkreteszi az ember lábát.. és amúgy is kényelmetlen, de ha ő azt szeretné, akkor nem szólnék bele :)

2013. aug. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%
Az,hogy sminkeli a szemét,körömlakkoz,felvesz miniszoknyát,nyilván nincs kint a feneke az normális az is,hogy van barátja,de soknak tartom,hogy éjfélig kiengedik szerintem 16 évesen egy-két kivétellel 10re legyen otthon
2013. aug. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!