Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek ez ciki? Vagy...

Szerintetek ez ciki? Vagy teljesen normális?

Figyelt kérdés
Van egy 14 éves lányom, hamarosan 15 lesz, és még mindig abban a hitben él, hogy létezik Jézuska, Mikulás és Nyuszi...Az idén is nagyon megörült annak, hogy jött a Mikulás. Én annyira szeretem látni, amikor ilyen boldog. Nemsokára jön a Jézuska, és őt is hatalmas boldogsággal várja. Nem szeretném, hogy megtudja, hogy ezek igazából MI vagyunk, és hogy nem létezik sem Nyuszi, sem Mikulás, sem Jézuska. Szeretnék még várni kb.3évet. Szerintetek is jól döntöttem? Mert az ismerősök helyeselték.
2011. dec. 19. 21:18
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
93%
Hát nem is tudom. Inkább döbbenetes, hogy 14 évesen még elhiszi. Az iskolában, mindenhol hallja, hogy a szülők adják az ajándékot. Számomra ez hihetetlen. Mellesleg szerintem valahol nem is normális ez a képzeletbeli dolog, olyan mintha nem akarna haladni a saját korával. Másrészt viszont persze jó látni, hogy hisz a mesékben.
2011. dec. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 Alinaaa ***** válasza:
100%

Szerintem már tudja az igazat. Csak miattatok ,,játssza,, meg magát.

Már bocsi, de a mai világban naivitás elhinni, hogy nem tudja az igazat.

Én még most is örülök a Jézuskának, pedig tudom, hogy nem ő hozza.

2011. dec. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Hát az a helyzet, hogy a suliban nem beszélnek erről a témáról, mindenki tabunak tartja.
2011. dec. 19. 21:28
 4/44 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ez nem normális... 14 évesen még ebbe hinni. Szerintem is az van a dologban, hogy már rég nem hisz benne, csak előttetek mutatja ezt. Bocsi, de így gondolom.
2011. dec. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
Pedig igen, sajnos az egyik ismerősöm a 14éves gyermekének nem régen mondtl el az igazat, és napokig sírt emiatt a gyermek. Én pedig nem szeretném elmondani, mivel tudnám, hogy a lányomat nagyon megviselné, ha megtudná.
2011. dec. 19. 21:34
 6/44 anonim ***** válasza:
82%
szerintem ciki, de inkább a kérdés kamu
2011. dec. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
80%
kamu
2011. dec. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem minél később mondod el, annál jobban meg fogja viselni. Már ha tényleg elhiszi még.

Nekem is az a véleményem, hogy már csak megjátssza.


A kisbabát is a gólya hozza szerinte?

2011. dec. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Mért lenne az? Valamely családoknál ez a hagyomány, de ahogy látom egyesek levannak maradva.
2011. dec. 19. 21:44
 10/44 A kérdező kommentje:
Csak a Mikulásról, Jézuskáról, Nyusziról hiszi el, hogy léteznek.
2011. dec. 19. 21:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!