Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az normális, hogy ma van a...

Az normális, hogy ma van a szülinapom, de teljesen hidegen hagy?

Figyelt kérdés

Nagyon fura, tavaly már egy héttel előtte be voltam zsongva, hát még előző éjjel... Most meg egyáltalán nem érdekel, se ajándékot - bár azt egy ideje nem -, se tortát nem kértem, csak hogy elmehessek a Starbucksba néhány barátnőmmel. Azért is érdekes, mert nem vagyok nagy gyerek (:D), 12 lettem, ráadásul míg én kiakadtam, amikor egy barátnőm szétkiabálta a suliban, hogy szülinapom van, köszöntsenek fel :D, addig az osztálytársaim ilyenkor a bulijukat szervezik, sütit visznek be a többieknek, minden 2. embert tájékoztatnak a fenomenális eseményről, etc.

Más is így volt a szülinapjával ennyi idősen?


2011. nov. 9. 14:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Normalis en miota elek igy vagyok ezzel, lehetetlenebb idopontban nem is szulethettem volna mint dec. 25 igy nalunk a karacsony miatt tok eltorpul ez az egesz. Magyarul olyan mintha nem is kenne :)
2011. nov. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

* lenne


bocsi

2011. nov. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért boldog születésnapot és minden elképzelhető jót kívánok Neked!
2011. nov. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Először is azért nagyon boldog szülinapot kívánok! (Képzeld öcsémnek is ma van)


A kérdésedre válaszolva szerintem teljesen normális a dolog. Nekem pl. életem legborzalmasabb napjai a szüli- és névnapok. Ilyenkor sírok a legtöbbet. Persze tudom, hogy ez csak hiszti és ennél sokkal sokkal komolyabb dolgokon is kesereghetnék, de valamiért akkor sem szeretem.


29/L

2011. nov. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
En is boldog szulinapot kivanok :)))
2011. nov. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

boldog szülinapot.

szerintem am teljesen normális,hogy mostmár ezt nem tartod olyan nagy dolognak.Hidd el,még egy pár év,és a karácsonnyal is így leszel..régen mindig 1 hónappal előtte már bezsongtam,karácsonyi zenéket hallgattam,tervezgettem,hogy mit kapok karira,visítottam,hogyha hó esett,hogy jujjdejó,fehér karácsonyunk lesz.emlékszem,arra a három napra még egy listát is írtam,hogy mikor melyik karácsonyi filmet kell megnéznem..és így szépen lassan alábbhagyott a lelkesedésem.bár nekem korábban,mint a többieknek,én is olyan 12 lehettem.

2011. nov. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, megnyugodtam. =) Előző válaszolónak üzenem, hogy nem mindenki "nő ki" a szüli- és névnapozásból, ill. a karácsonyi és a húsvéti zsongásból, mármint az ajándékozás részből. Akartam írni példának a bátyáimat, de ők pont szarnak mindegyikre. :D De vannak idősebb barátaim (14-16 évesek), akik mindenféle házibulikat szerveznek, mozizást, bowlingot, etc.
2011. nov. 9. 15:22
 8/17 anonim ***** válasza:

14:43 vagyok

valóban nem nő ki mindenki belőle. Sógornőmnek még mindig ott az arcán a gyermeki izgalom ilyenkor. már októberben a karácsonyi ajándékokat tervezte, kitől mit kér, kinek mit vesz. És valóban ahogy néztem egy 5 éves gyereket láttam. Jó volt nézni, hogy 30 évesen is ilyen tudott valaki maradni.

2011. nov. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Boldog szülinapot:)

Szerintem ez normális.A szüleinapért én sem vagyok oda,de a karácsonyt ugyan úgy várom,mint 10 éve. Örülök ha esik a hó,és zene szól,sütjük a sütit meg minden ilyesmi,ezt nem tudom kinőni és nem is akarom,remélem ez így fog maradni:)

15l

2011. nov. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
22 leszek2 hét múlva,a mai napig várom a szülinapom,jó érzés ha felköszöntenek gondolnak,rám nem az ajándék a lényeg hiszen évek óta nem kérek semmit,de jó érzés egy kedves sms,vagy egy meglepi,buli,torta mozizás,süti stb. a karácsonyt is szeretem,de azt főleg azért mert megajándékozhatom szeretteimet,szerintem jó ha egy felnőttben benne marad a gyerek,én nem nőttem fel teljesen, kb 70%ba gyerek vagyok, és jó dolog az,komoly vagyok,és felnőtt ha kell,de így legalább nem leszek befásult,felnőtt, 12 évesen még jobban érdekelt de akkor az is milyen ajándékot kapok,igazi gyerek voltam szerettem ha egy nap csak "rólam" szólt
2011. nov. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!