Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Ki várja már a...

Kamaszok! Ki várja már a sulit? Ha nem, miért nem? És ha igen, miért? :-)

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 20:33
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Várom is meg nem is!


Miért nem várom?Mert ez az év nagyon nehéz lesz,érettségizni fogok.

Miért várom?Már hiányzik a nyüzsgés.


17/L

2013. aug. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Várom is meg nem is:)

Nem tudom meg magyarázni miért várom:)

Azért nem várom mert elég nehéz lesz és rossz abba bele gondolni hogy korán kelés meg bla bla...:)

2013. aug. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
73%
Nem,mert kilencedikes leszek,és eléggé parázok,bár már ismerek mindenkit.
2013. aug. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
41%

Miért nem várom? Mert nem szeretek iskolába járni. Unalmas az egész.

Miért várom? Mert annál közelebb leszek a ballagáshoz.


Valahogy velem tökéletesen megutáltatták velem az iskolát a tanárok,mert folyamatos cirkuszt csináltak,folyamatosan kiabáltak mindenkivel,üvöltöztek,hazudoztak a szülőknek. Ilyesmik. Általános iskoláig nagyon szerettem iskolába járni és a 9.évemet is szerettem,de tavaly új tanárokat kaptunk szinte mindenből és pokol lett.

2013. aug. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Várom mert: Jó lesz látni az osztálytársaimat, kivel mi történt a nyáron, mennyit változott. Jönnek új arcok, és év elején is jó programok vannak a giminkben. Ráadásul ez az őszt is jelenti, ami a kedvenc évszakom.


Nem várom, mert: Fel kell kelni hajnal hatkor, minden nap fel kell öltöznöm "rendesen", nem maradhatok az ágyban sorozatot nézni, tesiórák, dolgozatok, rengeteg felesleges dolog, iskolán kívül is. Nyelvvizsgára is készülök idén.


15/L- 10.be megyek

2013. aug. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Várom, mert napról napra közelebb lesz a középsuli vége (11.) meg jó dolog látni\beszélni régi arcokkal, barátokkal, illetve jöhetnek újak is, ami alapvetően jó dolog :D hihetetlen kimondani, de a nyár is tud unalmas lenni biza..


Nem várom, mert rohadtul utálom a házit, a 0. és a 8. órát...


Összességében nem olyan rossz a suli, lássuk be emberek :D

2013. aug. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
65%

Nem várom...Utálom ha beosztják/elveszik a szabadidőmet, utálok korán kelni és utálok télen tanulni. Barátokkal meg nem csak suliban lehet találkozni.


13/L

2013. aug. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Várom, mert elég silány nyaram volt.:/ 15/L
2013. aug. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Várom, mert kiváncsi vagyok, hogy milyen lesz a felvételi eredményem, felvesznek-e oda, ahová menni szeretnék.:) Nem várom, mert az osztályfőnököm, és az osztályom borzalmasan rossz.Mindig van valami probléma.Annyira furcsa ezt leirni, kimondani, hogy ballagok.:) Tavaly azt hittem, sosem jön el.Ez egy nagyon jó nyár volt.:)

14L

2013. aug. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
45%
Nem, mert utálom a gimnáziumom, meg az összes osztálytársam jóformán. Nem vagyok velük rosszba, csak szimplán irritálnak.
2013. aug. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!