Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Ki várja már a...

Kamaszok! Ki várja már a sulit? Ha nem, miért nem? És ha igen, miért? :-)

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 20:33
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem várom. Én se szeretem, hogy beosztják az időmet. Ráadásul újra jönnek a szürke hétköznapok... alapból nem szeretem annyira az őszt a telet, mert rossz az idő, de így iskolával megdobva csak rosszabb. Ráadásul olyan szakon vagyok amit utálok, de már az utolsó évre nem akarnék elmenni máshova. Egyébként nem utálnám annyira az iskolát, ha én állíthatnám össze az órarendem és azt tanulnék amit szeretnék. Majd talán az egyetem ebből a szempontból jobb lesz. :) 17/F
2013. aug. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Én várom is meg nem is. Azért várom mert 9.be megyek, és mert koleszos leszek. Csupa új arc, új környezet. Érdekes lesz megszokni ezt az egészet kíváncsi leszek kit fogok szeretni,nem szeretni..tanáraimra.. úgy mindenre.:)Hát,nem várom..mert igazából, tipikus dolgok miatt mint: koránkelés,sok tanulni való,dolgozatok.
2013. aug. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem túlzottan, sok óra, sok nulladik, kevés alvás, sok tanulás, és még én benne vagyok a nyárban nagyon...


Egyetlen, ami motivál, hogy jön az évfolyamra egy új osztály, és ha minden igaz ide fog járni egy lány, aki korábbról tetszik, és talán még szóba is áll velem... Ez az egyetlen motivál jelenleg.

2013. aug. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Várom: mert találkozhatok a barátaimmal, mert várom a hidegebb időt

Nem várom: korán kell kelni, mindennap ki kell nézni valahogy, el kell jutni a suliig, ott dolgozatok meg szivatás a köbön drága matek+infótanárom részéről, igazságtalanságok, stressz, tesi ( nem a mozgással van a bajom, hanem a mozgás FAJTÁIVAL, mert egyfolytában labdás sportok vagy erősítés megy, én meg lányos típus vagyok: pilatesezem, táncolok, kardió gépeket használok, télen korizok, régen jógáztam és úsztam)

Ja, meg a hülye leckék meg idióta új terhelések ( a közmunkát már letudtam, 3 hétig voltam beteg mert oviba kellett mennem:-D de minden évre jut vmi új szivatás....sok jóra nem számítok) Amúgy nagyon gyorsan elmúlt a nyár:-( Sok dolgot akartam megcsinálni, sajnos nem jöttek úgy össze a dolgok..

Amúgy 15 éves vagyok, 10.-be megyek:-)

2013. aug. 24. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
45%
Nem,mert mindent és mindenkit utálok a suliban.Gyűlölöm az osztályt,a tanárokat,a korán fekvést/kelést...Inkább nem fejtem ki,csak felhúz.Utálom:(
2013. aug. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim válasza:
100%
várom is meg nem is. várom:mert nagyon jó osztályom van,és furcsa de az ofőm egész jó fej.nem várom:1-2 tantárgy miatt amit utálok többi elviselhető. a koránkelést megoldom.
2013. aug. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Várom: végre lesz valami dolgom, és rendszer az életembe. Nagyon érdekes és egyben nehéz évem lesz: érettségi, ballagás, szalagavató. Én sem szeretem az osztálytársaimat, de ez szerencsére minden évben javult így már várom a szokásos hülyeségeiket amiken jókat tudok nevetni :)

17/L

2013. aug. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

Várom: Szeretnék már tanulni!! Ez most lehet, hogy elég "stréberesen" hangzott, de a legtöbb tantárgyat imádom és tanulni akarok már!!! És be akarok számolni a barátnőmnek, hogy milyen könyveket olvastam a nyáron, és az ő beszámolóját is várom. :D

Nem várom: Van ez az új törvény, hogy kötelező a napközi és nem jöhetünk haza 4 előtt. Amúgy ez jó is lenne, csak az a baj, hogy én szeretném meg írni a házit, és ezért ki fognak nevetni. Mint mindig... :((((

2013. aug. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Én már várom, mert kíváncsi vagyok az új sulira. :D 9.-es leszek, 14/L.
2013. aug. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Én várom már.

Hogy minden normális legyen.:D Az órákat, az ökörködéseket, meg nagyon hiányzik a társaság.

2013. aug. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!