Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, kamaszok! Mi a vélemén...

Szülők, kamaszok! Mi a véleményetek erről? Normális? 15/L

Figyelt kérdés
Van egy volt tanarnőm akit nagyon szeretek (baratilag ).. És sokat szoktunk beszélgetni, vele is beszélek meg dolgokat...Neha fel is szoktam hívni..
2013. aug. 23. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az nem normális, hogy ez már a 100. kérdés erről...
2013. aug. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Édesapám művészeti gimiben volt tanár. Már vagy 30 éve nem tanít, de a mai napig felkeresik a volt tanítványai, hogy beszélgessenek, megkérdezzék a véleményét, még a külföldön élők is eljönnek hozzá néha.

Amikor még aktívan tanított, akkor is feljárkáltak hozzá a tanítványok, sokszor csapatostul, olyankor anyám főzött valamit, és estig beszélgettek. Néhány tanítványának ő segített kijönni a depresszióból, drogozásból, sokat segített azoknak, akiknek problémás családi hátterük volt, akiket otthon nem támogattak.

Igaz, hogy ő művész tanár, és ők eleve más kapcsolatban vannak a diákjaikkal, mint mondjuk egy földrajztanár.


Szerintem ha a volt tanárnőd is szívesen veszi, hogy időnként felhívod, és látod rajta, hogy örül neked, akkor miért ne? Ha nem vagy a terhére, akkor ez egy jó dolog szerintem.

2013. aug. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudom, mi van ezzel a tanárnővel meg veled, de már hetek óta mennek róla a kérdések. Ha szerinted ennyire fura ez a barátság, akkor hagyd a fenébe!
2013. aug. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én most írtam elsőnek ki!!!!!!!!!
2013. aug. 23. 12:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtan csináld,teljesen normális.Ha a hívkálás nem zavarja,akkor nyugodtan hívd csak,viszont ne nagyon,mert ez azért nem illik..szóval ennyire mégsem.Nekem is van tanárom,akivel jóban vagyok,és jól tud minden dolgot rólam,meg én is pár dolgot róla(róluk,bocsi..),de azért nem hívogatom őket.Az már valahogy szerintem nem lenne etikus,míg az én tanárom..miután majd elballagok,azután lehet,hogy egyszer felhívom..vagy ne adj isten,kétszer egy évben,hogy megkérdezzem,mi van vele..stb.

17/L

2013. aug. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!