Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Ki várja már a...

Kamaszok! Ki várja már a sulit? Ha nem, miért nem? És ha igen, miért? :-)

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 20:33
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Az is-is táborhoz csatlakozom. Igazából én nem vártam a nyári szünetet...valahogy élvezem a sulit. Persze nem a kialvatlanságot és a napi gyötrődéseket, hogy vajon most kapok-e rossz jegyet, vagy sem.

Szeretem a sulis programokat, amikben idén is rengeteget fogok segíteni, szeretem a társaságot, a nyüzsit, és hogy van egyfajta "rendszer".... mármint fel kell kelni, el kell menni, túl kell élni, haza kell jönni, házit írni stb. Szeretem, ha meg van határozva mit kéne tennem. Tény, hogy nem mindig teszem is meg, de ennek is megvan a saját "izgalma", az ellenszegülés a szabályoknak. :D

Amúgy egész nyáron annyira várta a sulit... így a végefelé meg kezdem azt gondolni, hogy NEEEE még ne legyen vége. :/


16L (11.osztály :P )

2013. aug. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

is -is.


Hiányzik ,hogy a barátaimmal leüljek a szokott helyünkre , beszélgessünk , történnek a dolgok stb. És a felvételit is várom már :)


Miért nem? mert az első hét után újra elkezdődik ,hogy tanulnom kell , és sok dologra odafigyelnem :)

2013. aug. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Várom, mert: még egy év a kedvenc osztályommal, és a kedvenc tanáraimmal, egyszerűen odavagyok a sulimért, mindenki tök jó fej, és a felsős osztályokból mind vannak barátaim, ráadásul az órák is tök izgalmasak. :) alig várom a ballagást, és a 9-et, mivel abba a suliba mehetek, ahova az a fiú jár, aki tetszik, és gimiben VÉGRE beszélgethetünk:)

Nem várom, mert: felvételi, korán kelés, nincs smink, sem körömlakk, 3-6,7-ig tanulnom kell, be van osztva, hogy mit csináljak. (de ezeket is mind nagyon szeretem, mert abba a suliba járok, amit kezdetektől kezdve imádtam!!! :)<3 igazából az sem baj, hogy otthagyom 8. után az általánost, mert az osztályom 90%-a ugyanabba a suliba fog járni, mint én^^

2013. aug. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
*kezdetektől fogva;)
2013. aug. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem az iskolámat, de ettől függetlenül nem várom mert ez volt életem legjobb nyara és nem akarom hogy vége legyen.
2013. aug. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Várom igen végre újra lehet tanulni órán főleg matekot az a kedvencem$ és nem várom mert találkoznom kell az idiótákkal akik oda járnak PFF
2013. aug. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Várom! Most megyek kilencedikbe és a gólyatábor alapján egy szuper suliba sikerült bejutnom! Bár a korán kelést és a tanulást még elhúznám egy pár hónappal:)
2013. aug. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
0%
Nem várom, utálok korán kelni és megint tanulni kell. Azt nem értem aki várja társaság miatt mintha nyáron nem lehetne találkozni barátokkal meg a haverjaiddal... sőt igazából még többet lehet.
2013. aug. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Várom, mert szeretnék újra pörgős életet élni, délutánonként eljárkálni, új embereket megismermi, hülyéskedni velük a szünetekben, stb.


Nem várom, mivel hozzászoktam ahhoz, hogy éjszakai életmódot folytatok. Dél előtt alszok el, és este felé kelek, így teljesen elkerülöm a szülői kontaktot, a magam ura vagyok, olya, mintha egyedül élnék.


Vegyes érzések kavarognak bennem, de szerintem ezzel mindenki így van.

2013. aug. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
várom a barátokat, az orákat(nem mindet) :DD és persze a felvételit, remélem sikerűl és felvesznek ahova szeretnék menni 13/l
2013. aug. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!