Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintem biszexuális vagyok,...

Szerintem biszexuális vagyok, ezt hogyan közöljem a szüleimmel?

Figyelt kérdés
Mindkét nem tetszik, mindkettővel el tudom képzelni a szexet , de a nők felé sokkal inkább érzek romantikus gondolatokat. btw lány vagyok
2013. aug. 24. 22:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért (most) kéne közölnöd velük? Mármint a gyanú és a bizonyosság nem ugyanaz. Először a saját gondolataidat rakd helyre, aztán gondolkozz ezen szerintem.


Egyébként milyen tipusúak a szüleid, mennyire konzervatívok? Ettől is függ, hogy hogyan érdemes elmondani nekik. Vagy pl van-e barátnőd?

2013. aug. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fontos közölnöd velük. Ez a te intim magánügyed.
2013. aug. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

mert azért az nem mindegy.

2013. aug. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Se barátnőm, se barátom. Anyukám eléggé nyitott a melegekkel, de nekem úgy tűnik, hogy a leszbikusokkal/biszex nőkkel közel sem annyira, mint a férfiakkal. Apukámról fogalmam sincs, a "kis hercegnője" vagyok, de elég sokszor hallottam a "mocskos b_zi" kifejezést amit melegekre használt.
2013. aug. 24. 22:15
 5/14 A kérdező kommentje:
15 vagyok
2013. aug. 24. 22:15
 6/14 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem ezzel ráérsz akkor idegesíteni őket, amikor barátnőd lesz.

Amúgy meg... 15 éves vagy... ismerve a mai 15 éveseket, szerintem ezt csak bebeszéled magadnak, 3 év múlva meg röhögni fogsz rajta.

2013. aug. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

Szia, hasonló problémám van, a szüleim sajnos elég konzervatívak, így nem is közlöm velük.

15L

2013. aug. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%

Ne közöld velük még jó sokáig,kb. olyan 10 évig.Én is ezt fogom csinálni.Már volt egy barátnőm 2 évig,ez a lány úgy aludt itt sokszor,hogy anyámék azt hitték,hogy tényleg csak barátkozom vele..na,a barátkozás addig fajult,hogy lefeküdtünk.Soha nem vettek észre belőle semmit anyámék,de keresztanyám egyszer gyanakodott,az a boszorkány már 11 éves korom óta direkt csesztet mindennel,nem csak ezzel,holott ő sem jobb 65 évesen,vége az életének és csak dolgozott,semmit sem ért szinte az élete.

Na mindegy,de anyám nem hitte el,hogy én lehetek biszexuális v. leszbikus... leszbikus nem is lehetnék,mert 1 évig is volt barátom,vele is lefeküdtem.Én úgy vagyok,hogy a férfiakban a biztonságot keresem,meg velük eltudok beszélgetni mélyebb témákról,nőkkel meg az érzelmek és a szex a jó.A férfiakkal is valamennyire jó a szex,de bennük a biztonságérzet az,amit igazán keresek,és 30 éves koromra már családos anyuka szeretnék lenni.Én úgy tervezem,hogy addigra már kibulizom magam a nőkkel,meg aki jön..stb.Egyébként ha később ezt nem így gondolom,akkor is viszont szülök egy gyereket mindenféleképp és külföldi nővel kezdek kapcsolatot,vagy magyarral,akivel kimegyünk külföldre..mert Magyarország olyan elmaradott felfogású,hogy SOSEM fogják igazán elfogadni ezt a családmodellt.Én mondjuk férfival is ugyanolyan boldog tudok lenni,mint egy nővel.A szex meg más jellegű,más érzéseket ad mindkét nemnél.


Amúgy merrefele laksz? Nem megrontani akarlak,nyugi XDDD csak ismerkedni,hogy veled hogy te hogy jöttél rá,meg ilyenek..stb.

Na meg mesélek vmit arról a két éves kapcsolatomról is.. amit tudnod kell mindenféleképpen!!


17/L

2013. aug. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%

65 évesen vége az életének, mert csak dolgozott és dolgozott? És mindez semmit sem ért?!?!

Szerintem ilyen "értékrenddel" ne adj tanácsot, utolsó. Pláne ne ilyen önmagában bizonytalan, romlatlan lánynak, mint a kérdező!

2013. aug. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%

Már ne haragudj előző előtti, de remélem is, hogy ezt a "család"modellt soha nem is fogják épeszű emberek elfogadni.

Mert az NEM család. NEM jó minta a felnövekvő generációnak.


Minden hozzád hasonlóan gondolkodótól azt szoktam kérdezni, (eddig egyetlen értelmes választ sem kaptam), hogy mit mondasz, amikor a gyerek megkérdezi, hogy most akkor mi van, neki mondjuk lányként a Józsi tetszik, dehát itthon meg két anyja van, tehát akkor ezek szerint neki a lányok felé kell mennie, de nem akar.

Ha azt mondod, hogy jól érzed kislányom, neked a fiúk felé kellene tendálni, akkor azzal gyakorlatilag saját magadat kiáltod ki abnormálisként a saját gyereked előtt - nem az igazi.

Minden más viszont HAZUGSÁG, akárhogy csűröd-csavarod az nem egy természet (direkt mondok természetet, és nem embert, mert ezt nem az ember találta ki magának, az evolúció alkotta ilyenné, nem véletlenül) törvényeinek megfelelő "család", ahol két azonos nemű ember alkotja a "szülőpár"-t. Mert igenis KELL a gyereknek minta, HELYES minta, hogy a nemének megfelelő viselkedésmintákat meg tudja tanulni.

Érted, mondjuk lesz egy fiatok egy nővel, ő honnan vesz férfi mintát? Világ életében nők nevelik, azt fogja megszokni, hogy engedelmeskedni kell nekik. A férfiaktól meg később egy nő nem engedelmességet, hanem dominanciát, önbizalmat és önállóságot vár. Már el is cseszett egy leendő családfőt a fene nagy liberalizmus.


A végén még egyszer hangsúlyoznom kell: nem vagyok homofób. Van 1-2 homoszexuális haverom is. Mentünk bulizni is, voltak sörözések, mondjuk így: hetero és homo srácok együtt. Tehát semmi bajom a dologgal, normális emberek a mai napig.

De ebben soha nem tudtunk megegyezni velük sem, a szemükbe is megmondtam: ha rajtam múlna, nem adnék nekik gyereket soha. Feltettem nekik is a fenti kérdést, a mai napig nem tudtak rá válaszolni.

Sajnos a nőket ahogy te is írtad, nem lehet megakadályozni, hogy gyerekük szülessen, és sajnos azt sem, hogy egy másik nővel neveljék együtt. A férfiak is ki tudnak találni módszereket, hogy illegálisan gyerekhez jussanak.

Szóval tenni nem lehet ellene semmit :(


Csak nehogy úgy járjunk, hogy:

Ami tegnap elképzelhetetlen volt, ma már csak furcsa, holnap átlagos, holnapután meg már kötelező.

2013. aug. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!