Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus dolog, adnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus dolog, adnátok tanácsokat?

Figyelt kérdés

Fiús lány vagyok (hozzá kell tennem, hogy nem káromkodok, köpködök stb...), és fiúsan érzem jól magam, máshogy nem is tudnám elképzelni, de ha más rám néz, azonnal azt mondja, hogy biztos, hogy leszbikus vagyok. Engem ez nem nagyon zavar, mert biszex vagyok, hagy mondják... Viszont a legjobb barátnőm (akit iránt persze kicsit többet érzek a barátságnál) megkérdezte, hogy akkor most leszbi vagyok? Erre nagy ööö-k közepette megpróbáltam rávágni az igazságot, de az sült ki az egészből, hogy NEM. Az arca teljes megnyugvást tükrözött, és azt mondta: akkor jó, mert sosem volt még leszbikus barátnőm. Hogy mondjam el neki az igazat? Egy intelligens lány, és említette már, hogy ki szeretné próbálni lánnyal, de gondolom csak kalandból... Persze és sem "járásra" gondoltam a "kicsit többet érzek a barátságnál" dologgal, hanem néha titokban egy-egy csók, vagy érzéki ölelés. De nekem az is megfelelne, ha csak megtudná az igazat, és ne érezze úgy, hogy "Istenem, ez bármelyik másodpercben lekaphat"...


Ne haragudjatok, hogy ilyen zavaros, és is hülye vagyok most, mert nem tudom mit tegyek. Kérlek adjatok nekem tanácsot, hogy mit tegyek, mert ebbe bele fogok őrülni!



2013. aug. 20. 22:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
40%
Há mond el baxameg!
2013. aug. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
30%
Vigyél neki egy vibrátort és mondd neki, hogy közösen kipróbálhatnátok.
2013. aug. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
45%
*dupla végűt
2013. aug. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat, csak gratulálni tudok...
2013. aug. 20. 22:22
 5/17 anonim ***** válasza:
54%
Én sose voltam lány(:D), de ha ennyire el akarod mondani neki, akkor finoman vezesd rá, és ne hirtelen támadd le a témával (mérsékelt alkoholfogyasztás is belefér).
2013. aug. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
17%
Gyökerekek vagytok. Nem meritek felvállani a saját életeteket sem. No comment.
2013. aug. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Próbáltam már párszor, de valahogy mindig elterelődött a dolog. Az alkohol dolgot nem próbálom ki, ismerek pár olyan embert, akinek kicsit besült a dolog...
2013. aug. 20. 22:27
 8/17 anonim ***** válasza:

Írtad, hogy legjobb barátnőd, akkor gondolom mindent megbeszéltek egymással.

Hozd fel valahogy a szexualitás témát és kérdezd meg a véleményét erről a dologról.

Szerintem nyugodtan nyíltan elmondhatod neki, hogy kipróbálnál lánnyal közelebbi dolgokat.

Nem kell mondanod neki, hogy ez a lány akár ő is lehetne.

2013. aug. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat 5-ös, és 8-as!

Ez "mindent megbeszélünk dolog" mostanában eléggé lapos, ugyanis külön iskolákba kerültünk (persze buszon egy darabig együtt utazunk), de alapvetően az "összeülünk beszélni" dolgok elmaradnak sajnos... De megpróbálom, még egyszer köszönöm!

2013. aug. 20. 22:33
 10/17 anonim ***** válasza:
velem is ez volt :D ittunk és elmondtam, csak úgy jött, azóta vele beszélem meg a lányügyeket :D pedig előtte totál homofób volt :D így megy ez, hajrá neked is :D
2013. aug. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!