Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez normális, ha egy bulira...

Ez normális, ha egy bulira ennyit készülődök? 15L

Figyelt kérdés

Holnap fél négykor találkozunk, akkor már délelőtt 10 körül elkezdek készülődni.

Hajpakolást leszek fel, arcpakolás, szemöldökszedés, szőrtelenítés, ruhaválasztás, aztán hajmosás, smink, öltözés.

Más is így van?:D

Egyébként hétköznapokon meg "azt veszek fel, amit találok" típus vagyok.

15L



2013. aug. 27. 22:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
Ezek feleslegesek. Nem lesz szebb a hajad a pakolástól, és a bőröd sem. A bőrödnek elég a napi krémezés.
2013. aug. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mert fiú vagyok.Előtte lefürdök,öltözök,hajzselézek,fogatmosok és kb ennyi.:D
2013. aug. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám kapásból rávágná, hogy nem az.:D Viszont én is így vagyok vele(mondjuk nem délutánra készülök hanem estére és így csak délután kezdek el készülődni)..sok idő míg megszárad a haj, körömlakk, ruha választás, haj belövése :D szerintem nem baj ez:)
2013. aug. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán én is szeretek szórakozgatni ilyenekkel, de lány létemre azt gondolom tök felesleges túlpörögni. Szőrtelenítés, szemöldök, hajmosás nálam kb. 2 naponta alap. Hajpakolást, arcpakolást életemben nem csináltam, nem is akarok. Smink hétköznap is van rajtam, bárhogy máshogy akarom megcsinálni, egyszerűen hülyén áll, úgyhogy buliba is alapsminkkel megyek. A ruhával bármi van, gondjaim vannak viszont :D Már előre eltervezem mit veszek fel, aztán általában az 5. váltás után visszatérek ugynahhoz, amiben végül nem érzem jól magam.
2013. aug. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A pakolás szerintem is felesleges, én ha nagyon-nagyon rá akarok készülni a bulira, akkor letusolok és hajat mosok még pár órával előtte, hogy szép legyen a hajam. :)

Én max. egy órát szoktam készülődni, gyors láb-és hónaljborotválás 10 perc, smink 5 perc, felöltözés ruhaválasztással 15 perc :D, hajazás max. fél óra, de van, hogy az is csak 5 perc, hogy megfésülködök és beszárítom a frufrum.

Nem szoktam annyira nagyon sokat készülni, de így is csinos vagyok. xD

17L

2013. aug. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

kicsit hasonlitunk :)) 15/L

Pl ha 5 kor van egy buli, en mar 3:40 elmegyek eloszedem a ruahakat.

4:00 elmegyek tusolni, es onnantol kezdve keszulodok, borotvalas, oltozes, smink, hajvasalas, szemoldokrendezes.

Es en is napkozbe azt veszem fel amit 2x eloszedek a szekrenybol :D

2013. aug. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem fiúként (eddig) kb. 2 óra kellett, és sokszor szűkös volt.

Fürdés, fogmosás, borotválkozás, ruha választás, hajbaszkurálás, (ha kicsit piszkos a cipő, már akkor is) cipő tisztítás.


Most kb. másfél óra alatt megvagyok, mert rövidre vágattam a hajam.

Nagy hiba volt. :(


15/f

2013. aug. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Pont a lényeget nem írtam le: Te lány vagy, ha nekem kellett eddig 2 óra, akkor neked eltudom képzelni, mennyi kell! :)

Teljesen természetes.

2013. aug. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én elmegyek fogat mosni ha még nem mostam az utolsó étkezés óta, felhúzom a nadrágom és annyi.
2013. aug. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
15/f
2013. aug. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!