Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Mit tennétek, ha a...

Szülők! Mit tennétek, ha a lányotok ajak piercinget szúrna magának?

Figyelt kérdés
16 éves a lány, az anya ellenzi a testmódosításokat.. A lány vett átlátszó műanyag piercinget és azt tette be egyből..

2013. aug. 27. 23:29
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Ha már piercing akkor valami hozzáértő ember szúrja neki, ne ő maga.
2013. aug. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%

fene a jó dolgát a jánynak

én magamba néznék hogy hol szúrtam el

nekünk még ha azt mondták a szülők hogy nem akkor az NEM volt

ma meg hát pfffff....

2013. aug. 28. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát inkább ezt mint az undoritó maradandó fültágitó.
2013. aug. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Idáig el is kell jutni. Nincs az a világ, hogy a 'nem'-re ilyen drasztikus módosításokat mer csinálni egy normálisan nevelt fiatal. Ha normális a viszony gyerek és szülő között, akkor tudnak beszélni egymással. A probléma nem a piercinggel van, hanem azzal, hogy engedély nélkül szembemegy a szülőkkel és látszólag nem érdekli a következmény. EZek a szülők hitelüket vesztették és ennél csak rosszabb dolgok jönnek a jövőben.
2013. aug. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

nekem is van piercingem (most 1 de több volt) anya nekem se engedte és én annál jobban akartam az elsőt haver szúrta nekem de a többit én.

szerintem jobb ha engeded neki és inkább hagyod mert ha ellenzed rosszabb lesz

17/L

2013. aug. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szúrna magának? Nagyon kiakadnék. Én sem rajongok a lyuggatott arcért, de ha olyan nagyon vágyna rá, akkor inkább csináltasson egyet SZAKEMBERREL, megfelelő higiéniás körülmények között. Az ilyen otthoni ügyeskedéseknek nem egyszer lett már rossz vége.
2013. aug. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én 14L vagyok, de ha bele gondolok nem örülnék neki... Mindenesetre ha nagyon szeretné egy szakemberrel csináltatnám meg mivel az tudja a dolgát. Különben szerintem nem világvége a dolog hisz ki lehet szedni a piercinget.
2013. aug. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Kivetetném vele és azt mondanám, hogy várja meg míg, 18 lesz, és ha akkor is ilyen agyalágyult lesz, csinálja. Pontosan így is tettem, anno, megvárta míg 18 lett, akkor tetetett a köldökébe, utána a nyelvébe én meg nem értem mi ebben a jó és miért ilyen butus a gyerekem. A másik lányom nem tetetett, de végzett fülbelövős tanfolyamot, szakképzett füllukasztó lett belőle :)
2013. aug. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!