Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A lányom ajak piercinget...

A lányom ajak piercinget akar. Szerintetek engedjem neki?

Figyelt kérdés

A 16. születésnapjára akarja,és ő fizetné. Az orrában már volt,csak kiesett neki,és benőtt,nem látszik a helye.

Ti mit gondoltook erről?

36/N


2010. ápr. 27. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Szia! Szerintem, ha Ő akarja, miért ne. Az én lányom, amikor 8. osztályból ballagot azt kérte ballagási ajánkékként, hogy a köldökébe tetethessen piercinget. Én megengedtem neki. Tavaly a nyelvébe tetett, de azt egyszer kivette, mert fájt a nyelve, s összenőtt, most 1 hónapja csináltatta meg ismét. Szintén 36/L.
2010. ápr. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem olyan kicsi már, akár meg is engedheted. Viszont ezt hogyha kiveszi, akkor ennek a helye megmarad mindig, nem olyan mint az orrpiercing.
2010. ápr. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

van olyan is, ami olyan mintha piercing lenne, de leszedhető, nem kell átszúrkálni semmit

válasszátok azt

2010. ápr. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Valószínűleg megengedem neki,még gondolkodom rajta. :)
2010. ápr. 28. 11:25
 5/9 anonim ***** válasza:
saját tapasztalatból mondom, hogy csak úgy engedd meg neki, hogy vele mész a piercingeshez. Mert vannak nagyon jó erre szakosodott ismerősök, akik átszúrják ingyen. És ez elég fertőzésveszélyes, főleg szájban.
2010. ápr. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Igen!! Hisz már 16!
2010. ápr. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én anyum tudta nélkűl csináltattam meg :D

és nem haragudott hisz már 17 éves vagyok :D

2010. máj. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
24%

Én a 15 éves barátnőmnek nem engedtem meg, olyanokat hogy piercing, fültágító, vízpipa, tetoválás és ezek mind azért nem mert folyton az jár a fejembe, ha egy munka helyre el megy felvételizni akkor ott lesz a szájába vagy egy piercing vagy egy be forradó sebhely esetleg egy nagy lyuk a fülébe vagy egy tetoválás. Amiket meg az előbb fel soroltam azok pedig a mostani kamaszok "rögeszméi" szerintem. Barátnőm kicsit durcizott is hogy én nem engedek meg neki semmit, meg hogy milyen hülye fel fogásom van, de ilyeneket tuti nem engedek meg neki. Ez a válasz az én szerény véelményem =) A saját gyerekét meg mindenki úgy neveli ahogy neki tetszik.


Egy 16 éves fiú.

2010. máj. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, most ez komoly, hogy te szabályozod, mit tegyen és mit ne a nálad mindössze egy évvel fiatalabb barátnőd? Ő nem a tulajdonod... Ráadásul mindezt olyan színben tüntetted fel, mintha teljesen természetes lenne, hogy parancsolgatsz a barátnődnek.
2013. szept. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!