Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnátok, ha 15 éves...

Mit szólnátok, ha 15 éves lányotok ajak piercinget szúratna magának?

Figyelt kérdés
2010. márc. 27. 18:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
26%
az én lányom nem tenne ilyet.
2010. márc. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
32%
Én kiszedném belőle, és - ha nem szólt előre, vagy ha én nem egyeztem bele - megbüntetném (azt már te tudod, mivel tudod megbüntetni a lányodat).
2010. márc. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
26%
Lehet nem kapna egy jó ideig zsebpénzt, hogy ne legyen pénze ilyen hülyeségekre. (persze csak ha nem engedtem meg)
2010. márc. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
84%

Nem értem ez miért másabb mint egy fülbevaló. Ha megunja, bármikor kiveheti és össze fog forrni.


Hagyd neki.

2010. márc. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
82%

Hadd csinálja.Ha nem tetszik neki,kiveszi és benő.

Ennyi

2010. márc. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
24%
ha nem beszéltük meg előtte h lehet akkor tuti valami hatásos bünti lenne, meg persze ki kellene vegye azonnal.
2010. márc. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
19%
Agyvérzést kapnék...Egyébként pedig elvinném egy hepatitis szűrésre.
2010. márc. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
77%
Nem szólnék semmit. Leűlnék vele és megbeszélném hogy ha legközelebb ilyesmire adja a fejét űljön le velem és beszélje meg a dolgokat. Talán még el is kísérném a piercingeshez. Inkább ez mint a tetoválás. Ezt ha megunja kiszedi összeforr és kész.
2010. márc. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
22%

Ha megunja kiszedi és benő... igenám, de annak megmarad a helye. Ha nem is túl feltűnő, de egy kis heg marad. Több ismerősöm is van, aki most az egyetemi éveire kiszedte az orrából, illetve az "állából". Többnyire mindenkinek ott maradt a heg, és bár némi púder segít rajta, azért én nem biztos hogy 15 évesen ráhagynám a gyerekemre, pláne ha előtte nem beszélte meg velem.

Legyen a köldökében, vagy a fülében, olyan és amennyit csak akar, de ezt kikötném, hogy amíg be nem tölti a 18-at (akkor már talán eltudja dönteni tényleg kell-e ez neki), addig látható helyen nem lehet... már úgy is mindegy, én nem szedetném ki vele, de mindenképpen megbüntetném (valami hatásos módszerrel), hogy érezze ez nem így működik... Az ilyet előbb meg kell beszélnie veled!

2010. márc. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
18%

Ez a kiszeded és összenő... Na persze, egy marha nagy lyuk marad a helyén. Van ami 20 év alatt sem forr össze.

Nem olyan, hogy kiveszem és nem látszik, mert igen feltűnően ott marad a helye.

Nekem is van pár piercingem, ennek ellenére nem értékelném, ha a lányom a hátam mögött csinálna ilyesmit.

2010. márc. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!