Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ti mennyire követite...

Kamaszok, ti mennyire követitek a divatot, mind zene, mind öltözködés terén? És amit én csinálok, az normális?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem érdekel, mi a divat, azt hallgatom, ami tetszik, és sz.rok arra, hogy épp pl Justin Bieber a divat, ha nem jön be. Meg nem húzom fel ezt-és-ezt a ruhadarabot, ha egyszer ronda. Ti ezzel hogy

vagytok?



2013. szept. 1. 13:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért, zenénél van "divat"? Azt hallgatom ami nekem tetszik, nem azt, ami mások szerint jó.
2013. szept. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a normális ahogy Te is csinálod.

Mikor valaki pár havonta más divatot követ az nem más mint divatmajomkodás.

2013. szept. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%

Semmi baj nincs veled. Én úgy vagyok vele, zenében mindenfélét meghallgatok, de ott követem az újabb számokat. Pontozzatok le rockerek, én az electrot szeretem :D

A ruhával meg... hát amire telik.

2013. szept. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne azt hallgasd ami a divat hanem ami tetszik.

Ne úgy öltözködj ahogy a divat, mondja hanem a saját stílusodba.

2013. szept. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én a zenében egyáltalán nem követem a divatot, régebbi, 20-30 éves zenéket hallgatok. De a ruhadivatot szeretem, átalakítva a magam ízlésére. Nem követem vakon, tudom mi áll jól és mi nem, sokminden undorító, de van ami tetszik. Meg persze nem is cserélem le minden évben a ruhatáram, az újak pont beleillenek a stílusomba, csak méginkább feldobják.
2013. szept. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

En is ugy allok ezekhez a dolgokhoz mint te es szerintem ez normalis.

15\L

2013. szept. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
hát kb. én is így vagyok ezzel, nekem ne mondja meg senki hogy mi a divat. az a jó ha mindenki külön egyéniség! Biebert meghallgatom, de Abraham Mateo-t jobban szeretem♥,és nem mindennap találkozok egy Abraham Mateo fannal, szal nem érdekelnek mások! :)) 14/L
2013. szept. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Már kiskoromban is utáltam a divatot, legyen az ruha, vagy cipő, vagy zene, vagy akármi más. És így, mai napig is azt hallgatom ami tetszik, és úgy öltözködök, hogy nekem legyen jó, nem ahogy más parancsolná.:)
2013. szept. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az a normális, ahogy te csinálod. Nem értem azokat, akik csak azért öltöznek úgy meg hallgatnak olyan zenét, mert az a divat... Idióták. Nem fogok felvenni valamit, amitől hányok, de divat. És fordítva sem, tehát ha valami tetszik, nem érdekel, hogy az divatos-e, pl. nyugodt szívvel hallgatok Linkin Parkot, azért nem mondok le róla, mert népszerű. (Persze a LP ilyen bíberekhez hasonlítva más, de ilyen hipszter körökben azért...:D azért megutálnak egy bandát, mert kicsit népszerűbb lett és nem csak a szomszéd janika ismeri.)
2013. szept. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Zeneileg nem érdekel, azt hallgatom, ami tetszik.

Öltözködés terén valamennyire érdekel, de általában a magam ízlése szerint válogatok a divatos ruhadarabok közül. Bár az idei őszi divat most nagyon bejön. :)

16/L

2013. szept. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!