Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ti mennyire követite...

Kamaszok, ti mennyire követitek a divatot, mind zene, mind öltözködés terén? És amit én csinálok, az normális?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem érdekel, mi a divat, azt hallgatom, ami tetszik, és sz.rok arra, hogy épp pl Justin Bieber a divat, ha nem jön be. Meg nem húzom fel ezt-és-ezt a ruhadarabot, ha egyszer ronda. Ti ezzel hogy

vagytok?



2013. szept. 1. 13:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Zenében nem tudom, mi számít menőnek.

Külsőségekben az ember ha akarja, ha nem, valamilyen szinten követi a divatot, mert a szebb, nagyobb boltokban a divatos dolgokat árulják.

15L

2013. szept. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
55%

Öltözködés: Szegecsek, saját készítésű állatkoponya ékszerek, fekete ruhák, neonszínű kiegészítők.

Zenét inkább linkelek: http://www.youtube.com/watch?v=yvdgWUCZ6jY

http://www.youtube.com/watch?v=W9Hmb0QhtOM és sok más féle zene. Errefelé teljesen megszokott van egy ilyen kis dark réteg.

2013. szept. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Pont leszarom a divatot, abba is beleteszek, ha srácként nem "illik" Lana Del Reyt hallgatni, sőt, inkább felháborít, mikor azt hallom, nem tudja valaki ki volt Kurt Cobain, vagy mi az a Joy Division.


Márkás, drága cuccokat hordok, de nem követem a divatot, tehát nem vagyok Swagger vagy páva, csak adok magamra.

2013. szept. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Zeneileg régimódi vagyok, leginkább apám fiatalkori kedvenceit hallgatom (Pink Floyd, Jethro Tull, Eric Clapton stb), csak néhány mai előadót ismerek és szeretek (pl: Fun.)

Öltözködés terén inkább csak figyelem a divatot és kiragadom belőle azt, ami tetszik. Azt hiszem tavaly volt, hogy újra divatba jött a vintage stílus, ami nekem nagyon tetszik. Ellenben az előtte lévő ülepesnaci+neonszínek kombóval ki lehet kergetni a világból. Amúgy leginkább azt tartom szem előtt, hogy mi áll jól, mi az, ami kényelmes és jól érzem magam benne.

2013. szept. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Jól le lettem pontozva az X-Fusion-ért xD
2013. szept. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Most ezzel a kérdéssel menőzni akarsz és úgycsinálni mint ha te is normális lennél? Ha az lennél nem lenne itt eza kérdés
2013. szept. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!