Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha az angelsound szívhangfigye...

Ha az angelsound szívhangfigyelővel hallok egyfajta mozgást a pocakomba alul ahol ugyebár a baba van, az az ő mozgása?

Figyelt kérdés
Mert olyan a hang mintha vízalatt lenne valami és az mozogna,és bugyogna!!!! Egyébként ti mindig megtaláltátok a baba szívhangját? mert már pár napja nem vagy csak alig 1-2mp re találom!!! 14 hetes vagyok!!! Holnap lépek a 15.hétbe!!!
2013. márc. 9. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Az akármi lehet, de leginkább a belek. Minden nappal egyre nagyobb lesz a baba, egyre könnyebb lesz megtalálni a szívhangot. :) Most még ide oda bújik. Légy türelmes, nemsokára már rugdosni fog. :)
2013. márc. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szívhangfigyelőm nincs, de 17 hetesen a védőnőnél inkább súrlódás-szerű hang volt a baba mozgása. Azt, hogy víz alatt van vagy bugyog, nem hallottam. Azért is kétlem, hogy az lenne, mert csak akkor bugyog valami, ha levegő is van bent, ott meg ugyebár az nincsen.
2013. márc. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi a 16. héten vettük meg, de akkor is és még két hétig nagyon nehéz volt megtalálni, de sikerült. Azóta már nagyobbak vagyunk, pár másodperc alatt megtalálom.
2013. márc. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Már hogyne lenne levegő? Főleg terhesen. Attól van a puffadás, meg a szelek.
2013. márc. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sokminden lehet, de szerintem ennek nincs jelentősége.
2013. márc. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ebben a terhességi korban még normális, ha nem nagyon hallod, később jobban fogod hallani! Ezen ne aggódj!
2013. márc. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

4-es, a levegőt a méhre értettem. A belekben persze, hogy van, de abban nem csobog a baba.

Kérdező, szerintem nem véletlen, hogy a védőnőnél és az orvosnál sem nagyon hallgatják ilyen korán a szívhangot, biztos, hogy sokkal nehezebb megtalálni. Ha 1-2 mp-re megvan, akkor megvan. Biztos sokat mozog, és odébbmegy, mire megtalálnád. Ha nagyobb lesz, úgysem lesz hová elbújnia. :)

2013. márc. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi!!! Mindenkinek!! Azóta már szépen megtaláltam!!! Jó hangosan vert és stoppereltem aminek az eredménye 168/perc az tök jó nem?
2013. márc. 10. 19:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen. :)
2013. márc. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!