Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tizenegy-két éves lányok az...

Tizenegy-két éves lányok az iwiw-en kitekert pózokban?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek erről? Néha megdöbbenek, mikor ismerőseim 11, 12 éves lányai olyan fotókat raknak fel magukról, amin állnak egy tükörben, és saját magukat fozózzák, miniszoknyában, tűsarkúban, sminkkel, kivasalt hajjal, és olyan pózokban, hogy a fotómodellek megirigyelhetnék. (kissé prostis beállítás). Nem értem, a szőlők ezt nem látják? Vagy csak engem zavarna, ha az én lányom is ezt csinálná?


Enyém még kicsi, ki tudja mit hoz a sors, na de ez.... ?!


2009. nov. 2. 09:04
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
87%
Az én unokahúgom is ugyanez ő 14 éves. De még neki sem engednék ilyet. A fiam még csak 6,5 hónapos de biztos hogy korlátozva lesz majd neki az internetezés. Nem fogok neki ilyet engedni.
2009. nov. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jó, mert már azt hittem, én vagyok degenerált, ugyanez a véleményem ugyanis. Kollégáim gyerekein szoktam nagyon megdöbbenni néha. Ők is tizenegy-négy éves lányok, és az a vicces, hogy a képek nevetségesek. Vagyis inkább mi felnőttek csak megmosolyogjuk, de az én lányomról például egyetlen fotó van fent, amiről kissé távolabbról a kutyáját sétáltatja. Nekem ez még belefér.
2009. nov. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
én is raktam fel néha ilyet magamról, de rájöttem hogy kiröhögtek a fiuk a suliban, meg szánalmasnak tituláltak. most épp itthon fekszem betegen, és épp az iwiwen cserélem a képeimet.
2009. nov. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

én pont akkor mentem unitesómhoz amikor a barátnőjével fotózkodtak. mit mondjak? 14 éves de már elmehetne modellnek! xD (nem voltak qúvásan öltözve. csak póló baseballsapka meg farmer) amúgy én sem értem hogy miért jó ez. gondolom így akarnak népszerűbbek lenni. nem tudom.


Ui.: én csúnya vagyok nem fotózkodok xD


13 lány

2009. nov. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

:) Azt nem hiszem, hogy csúnya vagy. :) Inkább a szolidabb(szelidebb) tábort erősíted.. :)


Holnap azért mindenképp megkérdezem erről egyik 12 éves kislány apukáját, aki volt kollégám és jóban vagyunk (családilag) régóta. Kíváncsi vagyok, mi a véleménye. :) (pont az ő kislányáról szerintem botrányosak a képek... miniben pózol, bugyija kilátszik...)

2009. nov. 2. 09:46
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Hát elég "érdekes" képeket látni valóban.Mit mondja,én is ebbe a korosztályba tartozom,de úgy érzem tudom milyen az előnyös kép rólam és CSAK olyat teszek ki.Persze,biztos nekem is volt már kint olyan képem ami nem a legjobban sikerült volt.Egyébként olyan spontán képeket szoktam csinálni és felrakni.Szóval olyan ruhában,cipőben amit amúgy is szívesen hordok,olyan hajjal ahogy legtöbbször van.Amúgy általában csak az arcom és a felső testem van rajta a képen,mert magamat fényképezem...Jó jó,persze volt egy korszakom amikor "érdekes" képeket csináltam magamról,mindig felülről fotóztam magam,mint az emok,pedig egyáltalán nem vagyok az:)

14,5/L

2009. nov. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Én 15 vagyok,de az osztálytársaim bugyiba fotüzzák magukat stb..Félmeztelenül,nevetségesek a képeik.Nekem 3 kép van fent magamról,az egyiken a barátnőm és én vagyunk egymást átöleljük,a másikon én és a cicám van a harmadikon pedig suli bálon vagyunk.én nem szeretem magamat fotózni,nem vagyok egy egoista.Ha nekem lesz gyerekem,nem engedem neki,hogy félmeztelen képeket csináljon.Valamint a képeken se szoktam "pózolni" csak beállok.
2009. nov. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, ez egy "normális" tizenöt éves lány hozzáállása, remélem az én lányom is így fogja gondolni 15 éves korában :)
2009. nov. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

Mondok rosszabbat... Húgom megmutatta egyik barátnője telefonját (nálunk hagyta véletlen) 9 évesek, félmeztelen fotózták egymást egy másik kislánnyal. A telefon tele volt ilyen képekkel.. Még semmijük sincs, de máris mutogatják.. :) A másik meg az a sok, kicsit másabb beállításban készített arckép.. Botrányos szerintem.. Ketté is vágnám a tesóm, ha róla is hasonló képek kerülnének fel.

Ezzel csak arra hívnám fel a figyelmet (első között válaszolónak), hogy hiába nem vagy csak keveset engedné netezni a gyereket, 1 pillanat alatt felkerülhetnek bármilyen fotók.. Ugyebár, kinek nincs még (legalább 1) mobilja?? :(

2009. nov. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Én nemsokára leszek 15,most kerültem középsuliba...mivel elég visszahúzódó lány vgyok,meg nem egy ilyen hülye pi**a(bocsi a fogalmazásért,az ilyen lányokra nem tudok szebbet mondani...),ezért soha nem csinálok magamról ilyen kéeket.eleve egy évben,ha 3x felveszek szoknyát..xDfogalmam sincs,miért ilyenek a mai lányok,de sajnos már alig találkozok normálissal...:Ssztem ez szánalmas és elszomoritó:S
2009. nov. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!