Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » írnátok nekem valami trendri...

írnátok nekem valami trendri és humoros bemutatkozó szöveget iwiw-re vagy myvipre kellene? (14 éves lánynak kellene)

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 09:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Csá, csumi, csőtészta.
2010. júl. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%

'qrvaegyedi vagyok

leszarom más véleménye

be lehet kapni

csá'

2010. júl. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
véleményét*
2010. júl. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem ilyet kértem:(
2010. júl. 1. 09:45
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor milyet?
2010. júl. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szépet és hosszabbat...mint ez :(csak az a baj hogy ez már foglalt..)Hogy ki vagyok? A legártatlanabb angyalod... vagy a legkísértőbb démonod... A barátod... vagy az ellenséged... A szikrázó napsütés, ami beragyogja az életed... vagy a sötét éjszaka amiben örökre elveszel... A szerelmed, aki mellett minden nap fel akarsz ébredni... vagy a szeretőd, akinek a szíve sosem lesz a Tiéd... Egy elveszett kislány, akire vigyáznod kell... vagy egy harcos amazon, aki elsöpör Téged... A pillangók amik a hasadban repkednek... vagy a könnycsepp ami az arcodon lefolyik... Hogy Neked ki voltam... vagyok... leszek... az csak rajtad áll..
2010. júl. 1. 09:51
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a szöveget írd át a te stílusodba.

Írd át, ami rád vonatkozik, vagy ami számodra vicces.

PL: Szeretem a klubzenét, a vörösbort, a piros Mercedest, és a pizzát.

Írd át ami rád vonatkozik, vagy ami számodra vicces.



Itt a szöveg:


,,Nincs karikás ostorom, nem vagyok betyár és nem hordok bőgatyát. A világ egyik legszebb és legnehezebb nyelvét beszélem, és rajtam kívül még több millióan érték, hogy mire gondolok, amikor azt mondom, anyámtyúkja. A családnevem megelőzi a keresztnevemet és nem örülök, hogy ha a túristák összekeverik Budapestet Bucharestel. Büszkén gondolok Mátyásra, az igazságosra, az anyák megmentőjére, Rodolfóra és Pap Lacira. Szeretem a déli harangszót, erőspistát, a sárgavillamost, a mákosgubát. Itt élek Európa szívében. Vizilabdában mi vagyunk a császárok és igen is nálunk élnek a világ legszebb női! Magyarország! Én így szeretlek."

2010. júl. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszike:))
2010. júl. 1. 09:56
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felejtsd el a "trendi és humoros" szöveget. Nagyon-nagyon nevetséges leszel tőle :( A bemutatkozós részbe írd, amit a neve sugall: egy bemutatkozást. Hogyan írnád le magad 5-10 mondatban annak, aki nem ismer.


"Sziasztok! 14 éves lány vagyok <városból>, szeretem <ezt> és <ezt>, és szívesen megismernélek. Puszi!"


Ez most szar lett, de érted mire gondolok?

2010. júl. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább ne írj ki semmit, ha már nem tudsz 'saját kútfőből' írni, mert akkor tényleg elég nevetséges tudsz lenni, meg amúgy is elég gáz, ha másolsz valakiről...
2010. júl. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!