Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, kamaszok! Ez tényleg...

Szülők, kamaszok! Ez tényleg nem "normális"? 15/L

Figyelt kérdés

Idén ballagtam és most kezdtem az új sulit..

Alltanasba év vége felé lettem joba egy tanárnővel, akivel azóta is beszélek.. Tancot tanít és most már én is járok.. És ott szoktunk beszélni... Meg együtt szoktunk haza gyalogolni mert egy utcában lakunk ...

A lényeg az jó hogy egy kívülálló felnottel is tudok beszelni.. Szóval én örülök neki..

Csak kicsit a szüleim nézik fura szemmel, hogy miért szoktam vele haza jönni, meg hogy mi témán lehet vele...

Most mit csinaljak??


2013. szept. 4. 21:04
 1/7 anonim válasza:
100%
Ne törődj másokkal. Amíg neked ez jó, addig csináld. Ha nálunk (vagy ált.-ban) lenne normális tanár, én is beszélgetnék, hazamennék vele.
2013. szept. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nagyon is normális,nyugi:)Semmi gáz nincs veled.Én is jóban vagyok egy-két tanárommal,nem csak az általánosból.Egyébként egyre gyakoribbak ezek az esetek,amikor a tinilányok az idősebb tanárjaikkal találják meg a közös hangot..:)

17/L

2013. szept. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igazad van..

De ha esetleg anyu meglát minket ketten hogy esetleg várom őt, vagy setalunk, beszelgetunk...

Akkor otthon lecsesz érte... És ez rossz, hogy állandóan ezt csinálja..

2013. szept. 4. 21:11
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Iiigen,tudom:( Hát ebben az esetben megkell mondanod az anyukádnak,hogy a tanárnő azt mondta,hogy nem baj,hogy vele jövök haza..stbstb.meg h nem zavarom..

(de úgy mond,hogy megkérdezted tőle,hogy zavarod-e)

2013. szept. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én a tanárnőt mindenről megkérdezem !! Szóval mikor ut közbe beugrik valahova 1percre vagy talakozik valakivel és váltanak egy pár szót. Akkor mindig rakerdezek hogy meg varjam e vagy nem... És mindig azt mondja hogy varjam meg..
2013. szept. 4. 21:24
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintetek rakerdezek a tanarnőtől hogy normális ez amit csinálok??
2013. szept. 4. 21:27
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ne kérdezd meg tőle,normális ez,hidd el.:) Ő is ezt mondaná,sőt bárki.Anyud csak aggódik amiatt,hogy miért nem neki mondasssz el dolgokat..tehát kicsit féltékeny vagy vmi hasonló..
2013. szept. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!