Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek, ha a fiúk konkréta...

Mit tegyek, ha a fiúk konkrétan egy az egyben ignorálnak? 15L

Figyelt kérdés

A korombeli (+2-3éves) fiúk konkrétan keresztülnéznek rajtam, nem látnak lányként.

Az idősebbek megnéznek, esetleg szólnak, de amint megtudják a korom, érdektelen leszek vagy csak egy bizonyos dologra lennék jó.


Nem nézek ki annyival idősebbnek, maximum 17-nek néznek. (Képet küldök privátban, ha kell.)


Nagyon frusztrált vagyok, mert nem érzem magam olyan végtelenül rondának, mégse volt még sose barátom, nem csókolóztam, semmi.


15L

Köszönöm a válaszokat!:)



2013. szept. 8. 20:40
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz. 18L
2013. szept. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz! :)
2013. szept. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz! :)
2013. szept. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
Küldjél nekem is. 14L
2013. szept. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 A kérdező kommentje:

[link]


Egyszerűbb szerintem, ha kirakom:)

2013. szept. 9. 19:13
 36/47 anonim ***** válasza:
100%
Na most rakj fel egy olyat amin nem csinálsz idióta grimaszt és normális minőségű. Már ne haragudj meg érte de ezek nélkül nem lehet véleményt mondani.
2013. szept. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
100%
Ne vágj ilyen ostoba grimaszt,ez nem teszik senkinek.Amúgy nem csúnya az arcod,de talán mosolyogni kéne természetesen.
2013. szept. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
Küldj nekem is! :) 16L
2013. szept. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:

Velem is ez a helyzet. De a környezetemben rengetegen vannak még ugyanilyen problémák. A legszebb lányoknak nincs barátjuk, az átlagosak vagy a nem kifejezetten szépek, de akik valahogy kitűnnek a tömegből, aratják a sikereket. Nálunk sokszor a "menőség" is számít, meg a közös témák, klubok, stb. Ez nem általános, de az én sulimban inkább a vagány lányok kelendőek, a lányosakat nem is igazán nézik meg.

Én sem csókolóztam még, nem volt barátom, nagyjából senkinek nem is tetszettem a korosztályomból (vagy ha igen, akkor nagyon jól titkolták), pedig én sem vagyok kifejezetten csúnya.

Szerintem egyelőre fogadd el, és ne erőlködj, az fölösleges. Add önmagadat, és legyél vicces (de ne erőltetett)

2013. szept. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 A kérdező kommentje:
Idióta grimasz...eleresztett arcizmokkal így nézek ki:')
2013. szept. 10. 17:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!