Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukám elszeretne vinni a...

Anyukám elszeretne vinni a barátnőjéhez női vizsgálatra. Elmennétek? Nagyon kellemetlen lenne?

Figyelt kérdés
Nagyon kedves és jó pofa nő, mégsem szeretnék pont hozzá menni, de nem tudtam mit mondani amikor felajánlották...egy részből jó lenne másrészből soha nem lenne a szememben mint régen...:/ 16L
2013. szept. 20. 21:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
NEM :D
2013. szept. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

Biztos,hogy nem mennék el hozzá

Annyi orvos van..ne pont hozzá menj

remélem tudtam segíteni a döntés meghozásában:)

2013. szept. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
nem mennek biztosan. Nem tudnek utanna a szemebe nezni. Mindig az jarna a fejembe, h latott ott lent...
2013. szept. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Ugyanmár, legyél nagylány és vonatkoztass el, a doki is el tud... abban a helyzetben az orvosod lesz, máskor pedig anyukád barátnője.

A korábbi nőgyógyászom a szüleim jóbarátja, ráadásul férfi, évekig jártam hozzá, közben meg együtt síeltünk, az esküvőnkön is ott volt, stb.... Nagy előnye még az ismerős dokinak hogy nem kell neki fizetni, tudod milyen drága egy vizsgálat? :))) Ha nem költözünk másik városba, még most is hozzá járnék az tuti :)


A témához egy nagyon találó vicc:

Nőgyógyász egy hosszú munkanap után bemegy a kocsmába, körülnéz és megkönnyebbülten felsóhajt: "Végre! Arcok!" :)))

2013. szept. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
38%
Kérdező, semmiképpen ne, ugyanis semmi garancia nincs rá a való életben, hogy a következőkben nem tárgyalna meg minden veled kapcsolatos dolgot az anyukáddal...
2013. szept. 21. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Ha a barátnő nőgyógyász, akkor elmehetsz.
2013. szept. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%

Egy ismerősömben jobban bíznék és bízok is,mint egy ismeretlenben.Ő biztos,hogy alapból jót is akar,nem csak az van benne,hogy a pénz kell..

Amúgy ne higyj az elsőknek,ők még kicsik ehhez.

18/L

2013. szept. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Meg amúgy is arra is gondolni kell,hogy lehet bármilyen betegséged,és jobban odafigyel rád egy nő,mint egy férfi.Ha azonban titkolni valód van anyukád előtt,akkor is kötelessége van anyukád barátnőjének az orvosi titoktartásra.Amennyiben nem teszi meg,akkor feljelentheted.

[link]

2013. szept. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Utolsó, aztán utólag sokra megy vele, ha "feljelentheti"... soha nem bizonyítod be, hogy a Kérdező anyja pont ettől a barátnőjétől kapott infókat a lánya szexualitással, fogamzásgátlással kapcsolatos dolgairól, mert nem lehet bebizonyítani. "látta egy ismerős a patikában, hogy fogamzásgátlót vált ki" - cáfold meg, bizonyítsd, hogy az infó csak az orvos-barátnőtől jöhet. Aztán a titok-sértés nem is feltétlen szándékos ilyen relációban, diagnosztizál egy terhességet, és tök ártatlanul gratulál a barátnőjének a nagymamasághoz...

Nem jó a dolgokat keverni, és ilyeneknek egyáltalán esélyt adni, a szülők barátai a szülők barátai, az ember orvosa meg az ember orvosa.

2013. szept. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Bár én férfi vagyok és nincs ebben tapasztalatom, de mint orvos és páciens viszonyt tekintve én is úgy gondolom hogy az ismerős jobb, mert megkapod az odafigyelést. És nem fog véletlenül "elrontani" valamit.


Ezeket a hozzászólásokat meg nem is értem, hogy elmondja anyádnak hogy gyógyszer szedsz? Hát egyrészt miért mondaná el, másrészt meg még jó hogy tudja anyád hogy védekezel. Mindenki védekezik. Nem értem ebben mi olyan nagy titok. Szóval ezt az egészet nem értem. Ha elmondja hát elmondja. De persze mint orvos ilyet nem tehet, és egészen biztos vagyok benne hogy nem is tesz.


Ha lenne egy urológus ismerősöm, biztos nem akarnám hogy egy idegen turkáljon a hátsófelemben. És egyáltalán nem lenne kínos hogy ismerősök vagyunk.

2013. szept. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!