Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy barátkozzak könnyebben?

Hogy barátkozzak könnyebben?

Figyelt kérdés
Erdélyi vagyok, 1 lehet kezdtem a 9. osztályt, amiben 1 lánnyal egyezek jól, a többivel egészen másképpen működünk, nem találunk és van akivel nem is akarok barátkozni, mert még rossz társaságba is kerülnék... Ez fiu osztály. Több mint kétszer annyi fiú van mint lány. A fiuk jó fejek meg minden. Szimpatikusak ,meg kedvesek. Az lenne a kérdésem ,hogy hogy barátkozzak velük össze hamarabb és jobban? Vag mit csináljak ,hogy ők kezdjenek velem barátkozni? Elég visszahúzódott vagyok... Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. szept. 21. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1.tipp:próbálj nyitottabb lenni mindenféle témára!

2.tipp:legyél modern felfogású!Szóval ne szajkózd azt,hogy "úúristen,mi lesz,ha rossz társaságba keveredek".. nem fogsz,és kész.Nem kell kipróbálni a drogot,ha nem akarod.Én sem tettem,és így jobb is volt.

3.tipp:Legyél lazább,ne görcsölj mindenen!

4.tipp:fogadd el magad!Ez nehéz,de lehetséges.

5.tipp:legyél kedves!

6.tipp:ne legyél álszent!Ezt mindenki utálja,csak az nem,aki nem veszi észre.


Én amúgy tök kedvesnek tartom az erdélyieket és a környékieket.:) Jó fejek vagytok:D <3


17/L

2013. szept. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jajj de cukin töröd a magyart:D

Amúgy folyj bele a beszélgetésekbe,szólj hozzá a dolgokhoz!

2013. okt. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mi van? Töröm a magyart? Magyar vagyok! Mindenkim az!
2013. okt. 1. 18:26
 4/4 anonim válasza:

Hahaha! Töröd a magyartotot :DDD (am nem)

1.: LEGYÉL LAZA! Nagyon fontos, hogy az első benyomás jó legyen rólad, aztán ha összebarátkoztok, már kibontakozhatsz, mert akkor már el fognak fogadni!

2.: Ne keveredj rossz bandába, de mondjuk mennyél velük, beszélgess velük, aztán ha látod, hogy rossz úton halad ez az egész, lelépsz közülük...

3.: nem is tudom, tényleg a legpontosabb, hogy laza legyél nyitott, és tarts lehetségesnek MINDENT!! (ez alap!!)

2013. okt. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!