Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Más gyereke is megváltozott a...

Más gyereke is megváltozott a középiskolától?

Figyelt kérdés

A lányom idén kezdte a középsulit, eddig alig járt el, rendesen öltözött.

Most meg a nagyanyja meg az én régi cuccaimat túrja, harisnyát hord 12 fokban, bakancsot meg kalapot.

Rengeteget kávézik és füstösen jár haza.

Annyiban örülök, hogy több barátja van, mosolygósabb, jobb a közérzete és sokszor mondja, hogy úgy érzi, megtalálta a helyét.

A jegyei és jók és velünk is kedves, segít itthon ugyan úgy.


A félelmem csak annyi, hogy dohányzik és esetleg egy művészeti középiskolában sok a kétes egyén.

Na meg, hogy ha ferde szemmel néznek rá, vagy éri valamilyen atrocitás a külseje miatt, hogy fog reagálni.



2013. szept. 22. 11:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Új társasághoz alkalmazkodik, más szokások stb... Én is nagyot változtam, amikor nyolc osztályos gimibe mentem. Annó eléggé kiutált voltam általánosban, itt meg mondhatni szeretnek, vagy legalábbis a társaság egy része.:)


Te ismered a lányodat, hogy cigizik-e, de ha füstös a szaga a társaság az biztos füstöl. És szerintem idő kérdése, és ráveszik, bár nem ismerem milyen a lányod. Esetleg elmondanám neki, hogy nem szeretném, hogy cigizzen, lehet ennyi kell, és amikor megkínálják majd eszébe jutsz, és nem gyújt rá.


És örülj, hogy vidám.:)

2013. szept. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi baj nincs vele, a bakanccsal meg a harisnyával és a kalappal meg főleg! :D
2013. szept. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki megváltozik a középsuliban, gimiben. Én azért figyelnék, hogy 12 fokban ne 10 denes, hanem 100-120 denes harisnyákat hordjon, meg ne fázzon. Most jó meleg harisnyákat gyártanak, a 10 denes nyárra jó csak.
2013. szept. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
És mégis miből dohányzik a mai cigaretta árak mellett, ha te nem adsz rá pénzt?
2013. szept. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%
a művészek ilyenek :) én idén felvételizek művészetire, nem vált be a kisgimi. Szerintem mindenki változik amikor középiskolás lesz, majd én is biztos sokat változok. Ha tudni akarod hogy cigizik-e akkor a kezét szagold meg, lehet h simán van pár bagós a társaságában. Ha meg cigizik befogja magától látni h rossz dolog, megtanulja a maga kárán. Fontos, hogy boldog legyen engem most rángattak ki ebből a szüleim, eléggé rossz a hangulatom. Annyira nem is kell félni az ilyen társaságtól általában ha drogoznak akkor csak füveznek, ami sokkal jobb, mintha innának és ha nem emopózer társaságba került akkor összetartóak is általában.
2013. szept. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Akkor jó:)

Az új barátai is aranyosak, sokat jár el velük, a közösségi oldalakon szerencsére aránylag ellenőrizhetők.


Elég a erős a gyanúm, hogy dohányzik, sőt biztos, de láthatta, hogy az apja és én is milyen nehezen szoktunk le róla...remélem észbe kap.

2013. szept. 22. 13:08
 7/15 anonim ***** válasza:
Nyugi, szinte mindenki megbánja, sőt, a lányokat még cukkolják is vele pl engem, hogy szokjak le meg hogy egy fiatal lánynak nem áll jól :)
2013. szept. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Ismétlem, ha nem adsz rá pénzt, nem szokik rá.
2013. szept. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
En is idem keztem a kozepsulit es en is megvaltoztam ...eddig nem volt nepszeru se luzer.. Olyan atlagos voltam...de kozepsuliba uj tarsasagba keveredtem es ez megvaltoztatott mindenben
2013. szept. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem adok rá neki pénzt, de egy nap egy ezrest kap mindenre, ha különórára megy, akkor még arra is, meg van zsebpénze, össze tudja spórolni, nem tudom ellenőrizni a kiadásait.
2013. szept. 22. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!