Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Barátkozzak egy ilyen lánnyal...

Barátkozzak egy ilyen lánnyal szerintetek?

Figyelt kérdés

Ugye középsulis lettem és új osztálytársaim lettek (4 ismertem belőlük).

Ahogy nézegettem elsoőnap milyen osztálytársaim vannak,láttam egy lányt világos szőke haj,majdnem mindig roszaszínbe ( a mai napig mindig rozsaszínbe majdnem vagy lilába és kékbe mást nem láttam még rajtam csak feketét).Első benyomásom az volt hogy: uramisten mien barbis plaza p...a jezusom ...de azóta megismertem őt és nagyon jófej lány,kedves,barátságos,életvidám egyszerűen semmi pláza p...ás nincs benne csak hát imád Barbie Baba ként öltözni. De azóta rájöttem hogy imád pasizni( a suliba ő senkit se ismert de nagyon jóba lett a suli végzős fiúival) mondjuk a fiúk között nagyon k...vás ( engem is bemutatott a fiuknak de en inkabb elkerulom azt a tarsasagot ) mondtam neki is hogy szerintem nem kéne baratkoznia azokkal a fiúkkal de azt monta hogy: nem vagyok hulye nem vesznek ra semmiere se amit nem akarok.

Baratkozzak szerintetek vele? Vagy tik mit gondoltok rola?


2013. szept. 22. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az írásod alapján szerintem nyugodtan barátkozz vele. Ha majd te is kezdesz pasizni stb. nagyon sok közös témátok lesz : )
2013. szept. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem veszi eszre magam de nagyon be tudjak folyasolni a fiuk ot
2013. szept. 22. 18:01
 3/4 anonim ***** válasza:

1.Barátkozhatsz vele,ha akarsz.

2.Nem muszáj belemenned a hülyeségekbe,amikbe nem akarsz.

3.Soha ne mondd meg neki,mit csináljon,mert így elüldözöd magad mellől!

4.Azért egyszer csak neked is kell majd pasi,szóval ennyire meg ne zárkózz el..

2013. szept. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, miért ne?
2013. szept. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!