Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Előbb barátkozzak össze a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előbb barátkozzak össze a lánnyal vagy rögtön hajtsak rá?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindkettő jó megoldás lehet. A személyiségetektől függ és a kitartásotoktól, kívánságaitoktól.
2011. aug. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tapasztalat, ha egyszer barátként közeledsz egy lány felé barátként is leszel el könyvelve, persze ez még változhat, de sok macera... Szerintem hajts rá, de csak finoman. Sok sikert!
2011. aug. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én mondjuk utálom ha egyből rám hajtanak, barátkozzon, de azért legyen benne egy két arra utaló dolog, hogy itt azért több is lehet. Ha ő is így gondolja, ahogy te, az úgyis kiderül a reakciókból... és abban tényleg van valami, hogy ha abszolút barátként kezeled, ő sem fog mást gondolni rólad
2011. aug. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Én mindig itt rontottam el. Nem szabad barátkozni. Akkor csak barátként fog kezelni. A mostani bnőmme lmásfél éve vagyunk együt. És én kerek perece megmondtam neki h én nem akarok barátkozni, előbb ismerjük egymást meg legyünk egy pár

Aztán majd lehetünk barátok

2011. aug. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De szabad barátkozni... Az nem szokott elrontani semmit. Akinél barát maradsz, annál nem is lehetnél több valószínűleg. Úgy nem szabad barátkozni, hogy te ezt hangoztatod, hogy csak legyünk barátok.
2011. aug. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyből mert ha barátkozol nincs visszaut és besz*ptad tapasztalatbol mondom én már megjártam igy a poklot
2011. aug. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hajts rá. Mindenképp ezt tedd. Ez a jó. Ne hallgass másokra én segítek neked.
2011. aug. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!