Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit kezdjek ezzel a lánnyal?...

Mit kezdjek ezzel a lánnyal? Barátkozzak vele továbbra is? :-)

Figyelt kérdés

Szilveszterkor ismerkedtem meg vele, jó összhangba kerültünk, majd átmentem egy másik házibuliba a barátnőmhöz. :) Néha volt ezzel a lánnyal egy-egy nagy beszélgetésem, buliztunk, filmeket néztünk nála, elmondtam neki, hogy van barátnőm. Aranyos lány, bírom, de nem akarom megcsalni a b.nőmet. A telszámát sem kértem el. Aztán megint előkerült, chat-en invitált filmnézésre, meg hogy menjünk strandra, ide-oda. Barátkozzak vele továbbra is? Te mit tennél?


Dugjam meg és kész? - oké, ennél többet írj. :)


2013. júl. 23. 00:17
 1/10 anonim ***** válasza:
felmerül benned h megd.gd? és a barátnőd? hánt éves vagy?
2013. júl. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
de szerencsés helyzetben vannak egyesek, egyszerre két nővel is ki tudnak kezdeni...
2013. júl. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Inkább hagyd, mert ebből megcsalás lesz...
2013. júl. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem evidens, hogy csak akkor találkozz vele, ha tiszta lapokkal játszol. És vagy akkor a barátnődet dobd, ha fel merült benned vele a szex.


A barátkozásba meg nincs semmi rossz a világon. Ha nem akarsz tőle semmit, miért ne találkozhatnál vele?

2013. júl. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
"Dugjam meg és kész?" hát gratula. bennem fel nem merül ilyen kérdés, ha barátnőm van. vagy nálad természetes?
2013. júl. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Na, akkor sorban :))


Hogy felmerült-e bennem h megd.gjam? Nem akarok szépíteni rajta, de ffi vagyok. De írtam, h nem akarom megcsalni a b.nőmet. Ha leírom mennyi vagyok, akkor vén fsznak gondolnál. :))) A barátnőm 37 év pár évvel vagyok idősebb.


Nem kezdtem ki vele, jót beszélgettünk és észrevettem, hogy egy hullámhosszon vagyunk. De sajnálatomra (vagy nem arra), nőből van, nehézkesebb egy sima barátkozás. Ezért is kérdeztem be. Idáig tartottam magam, nem történt semmi. Viszont volt egy olyan kérdése, pont amikor a barátnőmről beszéltem neki, ami arra utalt, hogy ő benne lenne. Én egy poénnal elhárítottam a dolgot, nem is csináltunk semmit.


"Dugjam meg és kész?" hát gratula. - igen, ezt azért írtam, mert olvasgatom itt az írásokat és a kommenteket és az okos férfitársaim azt írják "jótanácsként", h dugd+oszt kész!


"bennem fel nem merül ilyen kérdés, ha barátnőm van. vagy nálad természetes?"

Nem természetes, pont ezért kérdeztem. De jobban örülnék, ha nem felelősségre vonnátok, olyanért, amit nem követtem el, hanem hasznos tanácsokat kapnék. De köszönöm a kommenteket.


Az az igazság, hogy simán, minden kötöttség nélkül lógnék vele, ide-oda menni, de ez nem ilyen egyszerű, mint tudjuk. Mert ha gyerekkori havercsaj lenne például, akkor talán, de kvázi friss ismerettség…

2013. júl. 23. 00:41
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha továbbra is találkozol vele, előbb-utóbb nagy valószínűséggel oda fogtok jutni, hogy megtörténik a dolog. Abban az esetben, ha valóban nem szeretnéd megcsalni a barátnődet, én azt javaslom, hogy szakítsd meg a kapcsolatot a másikkal.
2013. júl. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, ez így megfogalmazódott bennem is. De mit mondjak a másik lánynak, miért ne találkozzunk?
2013. júl. 23. 00:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Az igazat, hogy mivel vonzódtok egymáshoz, csak barátkozás nem működne hosszú távon.
2013. júl. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazad lehet! Köszi! Ezekből leszűrve azt fogom tenni, hogy találkozom vele és ha elérünk egy pontig, akkor beszélgessünk el erről, érdemes-e tovább menni.
2013. júl. 23. 00:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!