Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiúk, milyen ajándéknak...

Fiúk, milyen ajándéknak örülnétek a 16. születésnapotokra a barátnőtöktől? Lányok ti mit vennétek a barátotoknak? Vagy ilyenkor mit illik adni?

Figyelt kérdés
ő az első barátom,nem is rég óta vagyunk együtt,szóval nem igazán tudom,hogy mit vehetnék neki.A könyveket nem szereti,és a számítógépes játékokat sem. Max.2000 forintom lenne rá.

2013. szept. 22. 19:36
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

tortára én is gondoltam már,de igazából egy kis buli keretében ünnepeljük meg a születésnapját,pont aznap ,amikor született,és ott úgy is fog kapni,előtte/utána tortázni meg hülyeség,már úgysem akkor lesz szülinapja.:/

Már kezdek parázni,mert már csak 4 napom van,hogy szerezzek neki valamit..Arra gondoltam,hogyha nem tudtok jobban/én sem találok ki semmi mást,akkor parfümöt kap.Szerintetek jó ötlet?esetleg valami jót tudtok ajánlani?

2013. szept. 24. 19:53
 12/12 anonim ***** válasza:

Az is jó!:)


Én a húgomtól kaptam tavaly parfümöt kaptam, és őszinte leszek én örültem speciel neki, főleg, hogy jobban tudja, hogy melyiknek van jó illata, ugyanis én bármit képes vagyok magamra tenni...

2013. szept. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!