Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 13 éves lányodnak elsőáldozásr...

13 éves lányodnak elsőáldozásra mit vennél?

Figyelt kérdés
Az anyjával él a lányom,elváltunk.szeretnék valami maradandó ajándékot neki de nem tudom mit.arany kilőve,mert már vettem neki arany láncot,de az anyja eladta...ezüst nyaklánca,fülbevalója van.ebédelni viszem utána,kap tortát is,de mi legyen a maradando ajándék?
2013. okt. 1. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Én az órát javaslom.
2013. okt. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én megkérdezném őt. utáltam kamasz koromban az olyan ajándékokat,aminek nem örültem.
2013. okt. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%

Szia!

Fotó albumba rakj rólatok képeket,mondjuk lehet időrendbe is.Kicsi korától az elsőáldozásig.

Esetleg elviheted 2-3 napra valahova ,ahol jól érezné magát,szerintem maradandó élmény lenne.

2013. okt. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én is megkérdezném, gyerekkoromban állandóan olyan ajándékokat kaptam, amik ünnepélyesnek számítottak (lánc, karkötő, óra stb.) de soha nem hordtam őket, mert teljesen más ízlésem volt. Én jobban örültem volna valamilyen útnak vagy különleges programnak, de hát mindenkinek más az ízlése
2013. okt. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én pénzt adnék neki abból azt vesz amit akar.

Annak nincs semmi értelme h veszel neki v mit ami nem kéne és akkor jön ez az idétlen vigyor a vállvonás meg a hát köszi c mondat. :(


Én is pénzt kérek ami nekem kell az a szüleim számára am is túl bonyolult lenne.

2013. okt. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bemenni együtt egy ékszerboltba, óráshoz, könyvesboltba, ami érdekli és közösen választani ajándékot. Én így szoktam csinálni az öcsém nevelt lányával.
2013. okt. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Menjetek el együtt, s vegyétek meg közösen az ajándékot. Szerintem ez a legjobb megoldás, hiszen így biztosan örülni fog az ajándéknak, maradandó, szép ajándék lesz. Ha pénzt adnál neki, fennállna a veszély, hogy nem valami maradandó ajándékot vesz magának, hanem pl. mozizásra, kajálásokra költi a barátokkal. Ami persze nem rossz dolog, csak egy elsőáldozós ajándékpénzt nem ilyenre kellene költeni szerintem.
2013. okt. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6. válaszadóval értek egyet. Nagyon sok kamasz lány kap jó szándékból,olyan ékszert vagy hasonló ajándékot, ami szép, drága csak épp a személy fel nem venné.
2013. okt. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!