Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnál ha a 16 éves...

Mit szólnál ha a 16 éves lányodnak egy 23 éves fiú udvarolna?

Figyelt kérdés
A fiú nem ismeretlen számodra. Ismered a családját és őt is kiskora óta. Nem csajozós típus és megbízható.
2013. máj. 10. 20:03
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Ismered, rendes a srác. Nem lenne kifogásom.
2013. máj. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
96%
Nem bánnám, talán nagyobb biztonságban lenne mellette a lány, mint egy 16 éves suttyóval. (Nem azt mondom ezzel, hogy minden 16 éves suttyó, de valljuk be, nagy részük megbízhatatlan.)
2013. máj. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
49%
Nem örülnék.
2013. máj. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
97%
én 18 voltam, amikor megismerkedtem a férjemmel, aki akkor 27 volt. nagyon szeret a mai napig is (8 éve vagyunk együtt) és most várjuk a közös babánkat. ha rendes fiú, sztem örülj neki. nem olyan nagy korkülönbség az. a fiúk úgyis későn érnek. a többsége 35 lesz, mire gyereket akar. a lányodnak legalább lenne esélye 30 alatt szülni
2013. máj. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Aki válaszoltak azok szülők? Vagy csak írtak hogy mi lenne ha lenne 16 éves lányuk?
2013. máj. 10. 20:14
 6/32 anonim ***** válasza:
90%
1. voltam. Két felnőtt lányom van. Idősebbek, mint 16.
2013. máj. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
84%
2. vagyok. Nincs gyerekem, 27 éves vagyok, de a szüleimmel sokat beszélgettünk párkapcsolatokról. Amikor ebben a korban voltam, én is huszonévesekkel jártam el szórakozni/randizni, apám pedig örült neki, mert felnőttekkel voltam, és abban reménykedett, hogy így nagyobb kedvem lesz egyetemre menni (mivel a barátaim is nagyrészt egyetemisták voltak). Bejött. :) És mindig volt ki vigyázzon rám.
2013. máj. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
97%
Azt, hogy 17 éves rokonomnak egy 25 éves fiú kezdett udvarolni. Két év múlva összeházasodtak. Most húsz éve házasok, három gyerekük van. :)
2013. máj. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
84%

Én 18 voltam,mikor a fiú 28.

30 éve vagyunk boldog házasok. És támogatnám a lányom.

Kell ennyi korkülöndség,de nincs ám megírva,hogy Ő lesz a férje.

2013. máj. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
23%

Nem vagyok szülő, huszonéves korosztály vagyok. Úgy gondolom, hogy 23 évesen nem feltétlenül normális/egészséges az, ha egy felnőtt, jobb esetben dolgozó/éppen a felsőfokú képzését befejező férfi éppen serdülőfélben lévő tinilányokra gerjed. Szerintem beteges.


Alapvetően nem a 9 év különbséggel van a baj, 21-30 vagy hasonló esetén semmi bajom nem lenne, hanem azzal, hogy egy 16 éves lány még éretlen (nem testileg, lelkileg és agyilag) egy 23 éveshez képest. Nem tapasztalt, nem tudja milyen az élet, legnagyobb gondja a másnapi matekházi. Ha egy felnőtt, kereső, önálló férfi ilyesmire vágyik, ott bajok vannak. Az ilyen srácok sok esetben infantilisak, a korukhoz képest nem érettek, és azért keresgélnek a fiatalabb korosztályban, mert a sajátjukban szellemileg nem érik el azt a mércét, ami ahhoz szükséges, hogy megfelelő partnert találjanak, egy tizenéves szemében pedig ők a nagy önálló, felnőtt férfiak.

2013. máj. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!