Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, műtöttek már titeket...

Kamaszok, műtöttek már titeket? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
Engem már sajnos jó sokszor.Olyan drasztikusan sokszor,hogy inkább nem írom le,és elég komoly dolgokkal.

2013. okt. 3. 18:47
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Az orrmandulámat vették csak ki.
2013. okt. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

11 évesen volt egy szem műtétem kancsalság miatt!


Én azért kiváncsi vagyok, hogy mivel műtöttek téged? Persze, ha nem haragsól?:)


18/L

2013. okt. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

6 évesen szív problémák miatt műtöttek.

Mivel sport szerűen kézilabdáztam ezért sok meccsből kialakult műtétem volt.

14 évesen ínszalag szakadás, 16 évesen szilánkosra tört a csuklóm amibe platinát tettek. Orrmandula műtét. Anyajegyeket vettek le a hátamról. 10 éves koromba bele akadtam a rozsdás drótba ami végig repesztette a bal kezemet amit össze is varrtak.

2013. okt. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Igen,kétszer is. Herecsavarodással.

16/F

2013. okt. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Olvasva a kommenteket nem is tudom hogy le merjem írni.... Nekem csak kivették a torokmandulámat 8 évesen :D Ez a többihez képest semmi...
2013. okt. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Garatmandula-műtétem volt a nyáron, aztán egy komplikáció miatt bevérzett és később vért hánytam. :D Engem nem zavart a dolog különösebben, mert a műtétnél jobban szenvedtem, de a környékemen szerintem jobban meg voltak ijedve az emberek. Azóta nem félek a szuritól egyáltalán, mert 3 nap alatt kaptam vagy 20-at mindenfelé. :D
2013. okt. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Nekem vakbélműtétem és orrmandulaműtétem volt, remélem több nem lesz.:)
2013. okt. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Fej-fej mellett állok a leukémiás lánnyal :) Én daganatos voltam. Egyelőre semmi jele a kiújulásnak.


20f

2013. okt. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Engem lehet - de remélem nem, jövőre műtenek meg, nyitott gyomorszáj miatt. Nem jó az emésztési rendszerem, és ha valamit eszek, azt 35-40% eséllyel kihányom... Szénsavas ásványvíz esetén gyakrabban van, de már elég régóta nem volt ilyen bajom, 1-2 esetet leszámítva.
2013. okt. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Kivették az epehólyagomat, a manduláimat, és volt még egy könyökműtétem is (szilánkosra tört).
2013. okt. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!