Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, műtöttek már titeket...

Kamaszok, műtöttek már titeket? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
Engem már sajnos jó sokszor.Olyan drasztikusan sokszor,hogy inkább nem írom le,és elég komoly dolgokkal.

2013. okt. 3. 18:47
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Mandula és kéztörés.
2013. okt. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Orr- és torokmandula


De basszus olvasva a válaszokat.. Hálát adok az égnek hogy csak ennyi volt. Sajnálom srácok! :\

2013. okt. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 Gyémántlány ***** válasza:
Fülemet. Mert elállt, csúfoltak, ez kihatott a pszichés állapotomra, és a szüleim meg én úgy döntöttünk, hogy meg kell műteni. Szerencsére a plasztikai beavatkozáson kívül még nem volt műtétem.
2014. júl. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Kivettek az orrmandulamat 5 eves koromban, es most fogjak kimuteni az egyik bolcsessegfogamat, mert vizszintesen no.

Egyebkent eleg durva, hogy az elozo valaszoloknak milyen muteteik voltak.. Sajnalom! :(

17/L

2014. júl. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 könyvsorozatzene05 ***** válasza:
Valamelyik nap,kézzel. Olyan szerencsétlenül,hogy össze kellett illeszteni. 3 hét múlva még egy kicsi,mior keveszik a drótokat.
2014. júl. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Engem holnapután műtenek, lézeres látásjavíató lesz. :)


18L

2014. júl. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Hogy legyen egy ilyen válasz is: engem még nem. A kisgyerekkorom torokfájósan telt, felmerült ugyan, hogy ki kéne kapni azokat a mandulákat, de a szüleim ellenkeztek, mondván, hogy kinövöm. Ezen kívül ún. tölcsérmellkassal születtem, gyógyúszásra küldtek vele, műtétre nem került sor. Viszont tényleg komoly dolgokról írtak itt egyesek, örülnék, ha nem kéne olyasmiket tapasztalnom.
2014. júl. 27. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

6 évesen kivették a mandulámat.

Nem rég eltört a combcsontom műtötték, csavarokat raktak bele most derékig gipszbe vagyok augusztus végéig.

2014. júl. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!