Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Imádok mozogni de a tesióra...

Imádok mozogni de a tesióra kínzás számomra. Más is van így?

Figyelt kérdés

Főleg azért mert bár érdekel a sport, ISZONYAT béna vagyok minden mozgásformában. :(

Eléggé el vagyok keseredve.



2013. okt. 5. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele. :( Sajnos semmilyen labdajték nem megy, de tncolni járok. egyedül ez az amit szeretek de sajnos nem vagyok hajlékony ezért itt sem engedhetem el magam teljesen.
2013. okt. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

Én úszni imádok, nem vagyok profi, de két órán keresztül is simán úszok megállás nélkül. Ennek ellenére rettegek a labdáktól, tehát az összes labdajáték számomra kínzás, ahogyan a a futás is, utóbbiban rettenetesen béna vagyok, mialatt én lefutok 1 km-t, más már 2,5-t is. :D

Általánosban 5 évig tanultunk úszni, egyszerűen imádtam, most is szívesen járnék, de egyszerűen nem fér bele az időmbe, no meg keret sincs az éves bérletre. :(

14/L

2013. okt. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan vagyok vele. Vívni járok, amit imádok, viszont gyűlölöm az összes csapatsportot, és a talajgyakorlatokat. A futással és az erőnléttel még úgy, ahogy elvagyok, de nem lennék szomorú, ha ki kellene hagynom.

16/L

2013. okt. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Imádok görizni és jégkorizni, viszont gyülölök minden mást!!!! Futásban, labdajátékokban, talajtornában iszonyat béna vagyok, és utálom a tesiórát.

13/L

2013. okt. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát én kosárban és röpiben viszonylag jó vagyok, de focizni azt gyűlölök... És egyáltalán nem tudok, valahogy nekem a lábaim nem labdaorientáltak..

Viszont nálunk ez nem probléma. Tök buli az egész, nem csak én vagyok béna, és amúgy is, kit érdekel? Ez csak egy tesi óra, csak egy játék, mi van ha nem tudsz? Semmi. Mi végigröhögjük az egészet, és ennyi. Nem baj, ha kinevetnek, én is kinevetek másokat. Fogd fel így. Nincs tétje a dolognak.

2013. okt. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lovagolok és rg-zek,de én se nagyon szeretem a tesiket.Szeretek futni,azzal nincs baj,de a labdajátékok és a torna...:DDD
2013. okt. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!