Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is kínozták meg a...

Másnak is kínozták meg a babáját pár hetesen? Többi lent-->

Figyelt kérdés

Persze nem szó szerint. 7 hetes babámon több, mint 10! szúrást számoltam, mert nem találtak neki vénát, ahová bekössék a kanült.. Így most minden nap 2 injekciót kap a combjába reggel és este 6 napig, azaz 12-t.. Teljesen kivagyok, nagyon fáj neki, vele sírok..:-(

Mással is történt ilyen? :S



2012. júl. 6. 12:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szegénykém! Miért kell ennyi injekciót kapnia? És hogyhogy nem lehettél mellette, amikor szúrták?-bocsi,csak a leírásból következtettem erre.
2012. júl. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor "beöntik" a kanülön keresztül az injekciót nem fáj. Azért sírhat mert macerálják. És a kisgyerekeknél nagyon nagyon nehéz vénát találni. Azért remélem nem szúrták szét egy vénáját sem!!
2012. júl. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem infúzióba adják neki, mert nem sikerült találni neki vénát, ahová bekössék kanült. Ezért adják a combjába, ráadásul izomba a szurit szegénykémnek. :-((

Nem lehettem vele, elvitték a kezelőbe, ott próbálkoztak. :-(

2012. júl. 6. 12:21
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szegényke! Jobbulást!
2012. júl. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj az orvossal, hogy 1-szer kapjon egy nap, és akkor egy nagyobb dózist. Barátnőm kisfiával is ez volt. Egyébként mi baja?
2012. júl. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok! Jogod van Vele lenni!!!
2012. júl. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönjük! :-(


Nagyobb dózist nem engedek neki, így is a penicillin szétfeszíti a combjában magát, tudom, mert én is kaptam. Azt a fájdalmat neki Soha! Így is a szívem szakad meg érte, 10 percig szabályosan ordít a fájdalomtól..:-(


Nincs baja, csak egy megelőző kezelés, mert az én véremmel átkerült hozzá egy betegség, ami nekem volt anno. És ahhoz, hogy ő ne legyen beteg, muszáj volt meglépni a kezelést.. Egy életvidám kisbaba, ha megnyugszik akkor mosolyog rám, de az alatt az idő alatt eret tudnék vágni magamon. Ha lehetne 10000000x átvállalnám a fájdalmat..:-(

2012. júl. 6. 12:28
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

nekem megengedték, hogy bemenjek vérvételre, lányomat is többször szúrták meg. Én nem vagyok orvos, és nem is szóltam bele, hogy hogyan szúrják, és hányszor. Úgyhogy őt is így megkínozták, de ő is hamar túl volt rajta.


Te is tudod, hogy mindez az egészsége érdekében történik, és ez "jó", ezt sugározd felé is! :)

2012. júl. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Tudom, h jogom van vele lenni, de szerintem nem segítek vele, ha ott sírok :-(


Igen tudom, h az ő érdekében történik, de iszonyatos látnom a fájdalmát.. :-(

2012. júl. 6. 12:52
 10/14 anonim ***** válasza:
57%

Nem jó, ha a szülő bemegy a vérvételre! Semmi szükség arra, hogy ott kiboruljon, vagy beleszóljon a szakemberek munkájába. Sajnos az én babám is kórházzal kezdte az életét és sokszor volt vérvétele az első pár hétben. Sajnos nekik még gyakran alvadékos a vérük, mi miatt ismételni kell. Minden egyes "kínzás" után jött egy jó adag nyugtató szopi. Szerencsére akkor még volt tejem.

Ne aggódj, mert nagyon hamar elfelejti ezt az egészet és te is tudod, hogy sokkal rosszabb, ha a betegséget kapja el. Ha elmondanám, hogy én hány penicillint kaptam annak idején..és itt vagyok egészségesen, életvidáman és imádom az anyámat! (pedig ő bökött, orvos)

2012. júl. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!