Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ha egy iskolatársato...

Kamaszok, ha egy iskolatársatok így viselkedne, ti milyenek lennétek vele?

Figyelt kérdés

Egy fiú, aki többnyire el van magában, nem nagyon megy oda senkihez, nem tud elbeszélgetni senkivel és elég határozatlan. Testnevelés órákon a csapatjátékokban nem akar résztvenni, meg úgy az osztálya életében se nagyon, csak oda jár és ennyi.

Más osztályokból facebookon néha bejelölget embereket, olyanokat akiket maximum látásból ismer, és van, hogy facebookon próbál beszélgetni azokkal az iskolatársaival.

(Főleg fiúkat szokott így felvenni)

Fiúk és lányok válaszát is várom (főleg fiúkét inkább), mennyire tartanátok ezt az embert nyomoréknak, mi lenne a véleményetek róla, ha facebookon veletek is megpróbálna beszélgetni, úgy hogy nem is ismeritek túlságosan, hogy viselkednétek vele?


2013. okt. 11. 14:06
 1/3 anonim válasza:
86%

Miért kell az ilyet nyomoréknak tartani? te tisztában vagy a ''nyomorék'' szó jelentésével? mert nem úgy látszik,hogy igen.Én nem tartom ezt a viselkedést gáznak,inkább érdekes.. de emberfuggo. Mindenki más!Én visszaírnék neki,ha próbálna kapcsolatot létesíteni velem hisz attól még nem biztos,hogy rossz személy.

lány.

2013. okt. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia, bocsi, hogy nem kamaszként válaszolok, hanem anyukaként, de a fiamnak is van egy hasonló osztálytársa.

Csendes, nem barátkozik senkivel, a fiam szerint az a véleményük róla a haverokkal, hogy ciki vele szóbaállni, a viselkedése lányos, és túl stréber. A fiam is jól tanul, meg a haverjai is, de ők menők, a srác meg nem az. Nem nagyon áll vele szóba senki.

Na most a srác ugyanígy a face bookon nyomul.

Bejelölt pl. engem is, mint az osztálytársa anyját, meg létrehozott egy csoportot, amibe meghívott engem is, meg a fiamat is, a fiam már kilépett belőle, mert hülyeségnek tartotta.

Szóval a fiam véleménye egyértelmű, kerüli is a srácot, nyominak tartja. Én próbáltam neki mondani, hogy ha más is, mint ti vagytok, legalább ne csúfoljátok, piszkáljátok ezért. Úgy gondolom, hogy a srác, akárcsak a te ismerősöd gátlásos, nehezen barátkozik, talán más is mint a többiek, ezért kiközösítve érzi magát, nehezen barátkozik az életben.

Éppen ezért "nyomul" a face bookon, a számítógép mögé bújva több bátorsága van, mint szemtől szembe élőben hozzászólni a másikhoz.

Azért keres távolabbi ismerősökkel kapcsolatot, mert a közelebbi ismerősök visszautasításától jobban fél.

Én sajnálom. Ha én lennék a helyetekben, én barátkoznék vele az életben, hogy megismerjem jobban, milyen ember, segítenék neki valós kapcsolatokat kialakítani. De hát ez nem ilyen egyszerű, a fiamnak hiába mondom, őszerinte ciki ezzel szóbaállni.

2013. okt. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sok van.Én se vagyok vmi menő de én nem vagyok nagyon csendes.Igazság szerint aki ilyen csendes az elég unalmas is.Tapasztalat.Én inkább ilyen hülyülős tipus vagyok meg vicces.Azért keres fb én társaságot mert ott több bátorsága van.Meg minden.Az ilyen emberhez menj oda hozzá lehet hogyha jobban megismered tök jó fej.Ha nem akk m1.Remélem tudtam segiteni =) 13/l
2014. máj. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!