Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukám ma megy el bevásárolni...

Anyukám ma megy el bevásárolni télapóra, meg karácsonyra. Nem korai még? (azt mondta, azért megy ilyen korán, mert jön a H1N1 és nem fog tudni a kisbabával (5 hónapos babucika) menni sehova.

Figyelt kérdés
Anyukám ma megy el bevásárolni télapóra,meg karácsonyra.Nem korai még?(azt mondta,azért megy ilyen korán,mert jön a H1N1 és nem fog tudni a kisbabával(5 hónapos babucika)menni sehova.
2009. nov. 12. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
:)Nem korai,csokiknem romlanak meg,hust lelehet fagyasztani,nem romlik meg.Ne aggodj.5 honapos baba melett én se hagynàm késöre a vàsàrlàst.Mire anyukàd hazaér lepd meg,ha màr értel takaritàshoz,mosogatàshoz,vagy tea fözéshez.Örülni fog!
2009. nov. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Csak az a baj,hogy ma már megcsináltam a takarítást amit tudtam,teát viszont nem nagyon tudok főzni...
2009. nov. 12. 14:18
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem is kell föznöd,ha nem tudsz,a lényeg hogy anyukàd làssa hogy vàrod haza,mert hidd el,érted is ment ilyen hamar vàsàrolni,hogy szép karàcsonyotok legyen.Azt hiszem ma volt fizetés sok embernek,talànn emiatt is intézkedik anyud most!
2009. nov. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is!Hát nem is tudok,el van törve a lábam...
2009. nov. 12. 14:40
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem nem korai.Főleg egy 5hónapos pici mellet:)

Már én is töröm a fejem,kinek mit vegyek:D

14,5/L

2009. nov. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Màr ha mindenki 88 szàzalékos aki ide ir,akkor én is csatlakozom:)Anya hazaért màr?
2009. nov. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó ötlet, bár azt nem értem mi köze a H1N1nek ehhez :D de ez akkor is jó.
2009. nov. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sztem se korai.ilyenkor ugyis olcsóbb még minden:]
2009. nov. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!