Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A szüleimnek hogy mondjam el,...

A szüleimnek hogy mondjam el, hogy barátom van, ha félek tőlük?

Figyelt kérdés

Egymás ellentétei vagyunk,mint tűz és víz.Régen is ő volt a gazdag,népszerű,helyes srác,én pedig "elvesztem a tömegben".

Fél éve együtt vagyunk,erős nagyon a kapcsolatunk,ő az egyik legjobb barátom is,de 2 percen belül össze tudunk veszni a legapróbb dolgon is.

De az ő családi élete elég bonyolult...Az apukája verte és csalta az anyukáját,a szülei sose foglalkoztak vele.Az anyukája megismert külföldön egy férfit és hozzá költözött,amikor a párom 8 éves volt.Ő itthon maradt az apukájával.Őt sosem bántotta,ez biztos.

De mivel sosem foglalkoztak vele,minden rosszba belekeveredett,amiből az apja a pénzével és a befolyásával kihúzta.

Már változott,nem annyira "durva" és ahhoz képest,hogy azt mondta,hogy ő sose fog szeretni senkit,elég jól megvagyunk.

Anya pedagógus és hallásból ismeri a srácot,apa pedig nagyon konzervatív,a hozzá hasonló srácokat leb..izza (csőnadrág,márkás holmik,stb).

Nem akarom tovább titkolni,de azért tartok a véleményüktől vagy nem tudom.

Szerintetek inkább ne mondjam el?

L15



2013. okt. 22. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Nem annyira durva" és "elég jól megvagyunk"?!

Ez komoly? Alapvetően úgy gondolom aza gáz, ha a gyerek nem mer vmit megmondani otthon. De itt érthető!!! Azt hiszem jogos lenne a szüleid rosszallása. Nem lehet,h azért tartasz a véleményüktől, mert te is érzed,h ez gáz??

2013. okt. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az már régen rossz ha " nem annyira durva.." Egy kapcsolaban nincs ilyen! Ha a két fél szereti egymást, semmiféle durvaság nem megengedett. és szerintem eszükbe sem jutna! Kisebb viták persze minden kapcsolatban vannak, de a durvulás már elgondolkodtató..Szerintem csak akkor jelentsd be szüleidnél ha nem csak jól megvagytok, hanem tényleg szeretitek egymást. És Téged szeret ez a fiú vagy csak jól elvan veled? ezt nem árt tisztázni. vagy hogy mennyire gondolja ő komolyan?!
2013. okt. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha már hallásból ismeri, ne számíts túl sok jóra!
2013. okt. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!