Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem értem, a fiam azt mondta,...

Nem értem, a fiam azt mondta, hogy velem jön, de most meggondolta magát, mert még egy személy velünk jönne?

Figyelt kérdés

Megkérdeztem a fiamat, hogy eljön-e velem Olaszországba 3 napra. Azt mondta igen. Később elmondtam neki, hogy jönne még egy személy velünk, az egyik munkatársam, utána azt mondta, hogy mégse jön. Azért nem jön mert nem csak mi ketten megyünk? Miért baj az, hogy eljönne velünk még a munkatársam?


A fiam 13 éves.



2013. okt. 24. 16:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%

nekem két tippem van, persze lehet mindkettő hülyeség.


Az egyik ha ellenkező nemű a munkatárs mint te, akkor esetleg féltékeny rá.


Ha azonos nemű, akkor pedig esetleg az lehet a problémája, hogy majd ti beszélgettek munkahelyi dolgokról vagy közös hobbiról, ő meg unatkozik.


Ha kocsival mentek miért nem hívjátok el egy barátját is? Így neki is lenne társasága

2013. okt. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Férfi munkatársam jönne velünk.

Nem hiszem, hogy lenne kit. A fiam most 7.-s, de még egy osztálytársát se láttam a háznál. Eléggé "egyéni" gondolkodási módja van az emberekről, és az életről, amik realisztikusak, de gondolom a többiek emiatt nem képesek befogadni, mivel különcnek tartsák.

De amúgy se szeretnék még egy gyereket vinni, mivel neki is kell szállást fizetni, és ha elhívunk valakit, nem kérhetem meg a másik gyerek szüleit, hogy fizessék ki a három nap árát.

2013. okt. 24. 16:33
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem egy kiskamsz sem örülne, ha azt kéne néznie 3 napig, hogy gogy enyeleg az anyukája egy teljesen idegen pasassal. Ez azért nagyon eltudja rontani egy gyerek kedvét, akkor is ha a paradicsom közepén van is az a hely, ahova megy.
2013. okt. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
13 évesen már pontosan tudja, hogy ti ketten romantikázni fogtok, ő meg unatkozni.
2013. okt. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Kezdjük ott, hogy férfi vagyok én is. És a szintén férfi munkatársammal nem enyelegni megyünk majd. :-)
2013. okt. 24. 17:22
 6/17 anonim válasza:
76%
lehet szociális fóbiája van
2013. okt. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Amikor mi nyaralni mentünk akkor csak az indulás napján tudtam meg hogy anyukám munkatársa és annak férje jön velünk. Mindent megpróbáltam hogy itthon maradhassak, de nem lehetett. Én azért nem akartam hogy jöjjenek ők is mert ez egy CSALÁDI nyaralásnak indult, este CSALÁDI vacsi, napközben CSALÁDI elfoglaltságok. A CSALÁDommal jobban el tudom engedni magam, ha meg ők is jönnek akkor egyfolytában feszengnem kell hogy mit mondok előttük, hogyan viselkedek. Szerintem a fiadnak is ilyen problémája lehet, bár én lány vagyok. Szintén 13 éves.
2013. okt. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van, utolsó válaszoló. De mivel ahova én vinném egy üzleti út lenne, és az adott munkatársam egy mérnök, így elengedhetetlen személy, ehhez a projekthez, amin dolgozunk. Tudom egyébként, hogy nem szereti az idegeneket, feszült a társaságukban, de mivel ő is, saját elmondása szerint, céget akar alapítani, amihez elengedhetetlen a jó beszélő készség, ezáltal muszáj bevinnem őt társasági szituációkba, idegenek közé.
2013. okt. 24. 18:18
 9/17 anonim válasza:
100%
én is erre gondolok amit az előző válaszoló ír
2013. okt. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
83%
akkor mond ezt el neki! bár én is sokszor próbáltam változtatni a félénkségemen, de sajnos nem ment
2013. okt. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!