Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem értem, a fiam azt mondta,...

Nem értem, a fiam azt mondta, hogy velem jön, de most meggondolta magát, mert még egy személy velünk jönne?

Figyelt kérdés

Megkérdeztem a fiamat, hogy eljön-e velem Olaszországba 3 napra. Azt mondta igen. Később elmondtam neki, hogy jönne még egy személy velünk, az egyik munkatársam, utána azt mondta, hogy mégse jön. Azért nem jön mert nem csak mi ketten megyünk? Miért baj az, hogy eljönne velünk még a munkatársam?


A fiam 13 éves.



2013. okt. 24. 16:23
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Már többször is elmondtam neki, hogy még sokszor fok kerülni ilyen szituációkba, amelyekben kénytelen lesz megszólalni. Nem tudom mit tehetek érte... Most már legalább ha kérdeznek tőle valamit, akkor nem makogva mondja el amit akar.
2013. okt. 24. 18:31
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
mondd el neki,hogyha kibírja a közös autóutat,akkor minden szabadidődet vele,KETTESBEN fogod tölteni,és azért na,:D Olaszország az Olaszország.A legtöbb gyerek az őszi szünetét a gép előtt fogja tölteni,ne hagyja ki ezt a jó lehetőséget:)
2013. okt. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
#12-s: Nincs egy csöpp szabadidőm. Hétfőtől-szombatig vagyunk nyitva, és ha nem a cégnél, akkor ide-oda kell mennem, mivel a szállításainkat szeretem saját magam felügyelni. És csak a vasárnap marad, vagy néha még a szombat délutánom, akkor vagy moziba megyünk, vagy vacsorázni. Ha nem megyünk sehova, akkor pihenek.
2013. okt. 24. 20:27
 14/17 anonim ***** válasza:

Utolsó nyilván úgy értette, hogy a szabadidődet Olaszországban.

Ennyi idősen különben én sem szerettem más felnőttek társaságát, mert nem tudtam annyira feloldódni, mint a családom körében. Nem azért, mert szégyellős, félénk vagyok, sőt. El tudtam mindig beszélgetni az idősebbekkel, de nem ugyanazokról a témákról, mint a családdal, és nem ugyanolyan hangulatban.

Ráadásul ő valószínűleg unatkozna, mert evidens, hogy 2 felnőtt férfinek több közös témája van, és, hogy illendőségből nem hagynád, hogy a másik férfi csendben üljön, amíg te a fiaddal folytatsz csevejt.

2013. okt. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
#14-s: Értem én ezt. De nem tudom mit tudna csinálni, ha üzleti útra megyünk. Este érünk Olaszországba, lefeküdnénk, és reggel 09:00-kor indulnánk a célhoz, ami +6 órás út. És ott biztos el fogunk tölteni még 2 órát, utána még vissza is kell vezetnem a szállodáig, ami vissza felé is 6 órás út.A harmadik nap meg már indulunk is.
2013. okt. 25. 07:47
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minek viszed el? Csak unatkozni fog.
2013. okt. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
#16-s. Igazad van, úgy is csak untatná őt ez a tárgyalás. Lehet jobb is így.
2013. okt. 25. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!