Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz fiúk, verekedtetek már...

Kamasz fiúk, verekedtetek már az iskolában, vagy az utcán?

Figyelt kérdés
Ha volt olyan akkor miért és ti vagy az ellenfél győzött?
2013. okt. 25. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Iskolában. Eléggé nyugodt embernek mondhatom magam, de volt egy fiú az iskolámból, aki folyamatosan beszólt nekem. Én voltam az ügyeletes, és mivel kintről jöttek volna be, és ugyebár nekem épp ezt nem szabad megengednem, indokot akartam kérni, hogy miért akarnak bejönni. De a hátam mögött jött az-z illető, a 2 méteres óriás, és a szó legszorosabb értelmében kilökött az ajtón. Akkor lepergett bennem minden, amit eddig csinált az illető, elborult az agyam, olyan volt mintha szteroidot nyomtak volna belém, és sokkal erősebbnek is éreztem magam. Vissza rántottam a kabátjától fogva, és addig ütöttem, amíg nem vérzett. Tehát elkönyvelhetjük annak, hogy én győztem.

Igaz, ez már 2 éve volt.

13/F vs 15/F

2013. okt. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lányként válaszolok, ha nem baj :))

Kiskoromban eléggé balhés voltam (már egészen az ovitól, kb 12 éves koromig)

Ha valaki szekált, akkor egy ideig tűrtem, aztán elborult az agyam, és kapott pár nevelő hatású parasztlengőt. Általában eredményes volt.

Meg egyszer a barátnőimmel voltunk, és belénk kötöttek az utcán, akkor is aktivizáltam magam.

Sosem "vertek meg", ergó mindig győztem :D

2013. okt. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mivel mindig mindenki győz, én leszek az, akit már vertek meg rendesen.:)


13 évesen összeakadtunk pár cigókölökkel, akiknek nem akart adni a haverom cigit (cigizett), de nem is volt. Mindenesetre tovább mentünk, de hát két 13 éves srác nem túl sok három 15-16 éves cigány ellen... Szóval ott azért megvertek valamennyire, volt pár foltunk, de elfutottunk. Pár napig fostunk rendesen.


Most 15 vagyok, nyáron volt még egy említésre méltó eset. (Azt tudni kell, hogy az első eset után paranoiás lettem, ezért azóta komolyabban sportolok, úszás, kajak, futás, és thai box amit csinálok.) És hát úgy esett, hogy buliból haza este (itt faluban volt a buli, éjfél körül mentünk haza) és hát haverral mentünk hozzánk, nem voltunk részegek, pár sört ittunk, nem vagyunk nagy ivók. Nagyba megyünk és két sötét alak jött utánunk, végül amikor utolértek kiderült, hogy a teló, óra, nyaklánc, miegymás kéne nekik. Szegényen nem sejtették, hogy mi ketten elég jó kondiban vagyunk, dulakodás lett, végül a két csontsovány kis szerencsétlent párszor megütöttük, nem vertük szarrá őket, de azt hiszem elértük a hatását, mert végül nem ragaszkodtak annyira az értékeinkhez.

2013. okt. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én egyszer védekezésből. már nemtom miért, kicsik voltunk.

belém akart rúgni a gyerek, de én megemeltem a lábam, így úgy rúgott meg, hogy megrepedt a sípcsontja

de nem direkt volt :)

2013. okt. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
egyszer az osztálytársaim verekedtek és úgy képzeld,hogy az egyik kb olyan 158 cm a másik jóval magasabb erre a magasabbik beszólt a kicsinek és a kisebbik behúzott neki.akkor vége volt mindennek azt egy kis monoklit kapott a nagyobb gyerek XD
2013. okt. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

20 hunarista 15-17 éves gyerekkel mentünk elverni a cigókat XD

Amm nagyon sokszor verekedtem és mindig én győztem

2013. dec. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!