Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagyon gáz, ha 16 évesen is...

Nagyon gáz, ha 16 évesen is még anyával járok orvoshoz?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, ha az számít valamit.
2013. okt. 27. 08:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Körzeti orvoshoz, vagy milyen orvoshoz?
2013. okt. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
14%
Igen, nagyon gáz. Ennyi idősen már lehetnél kicsit önállóbb. Én már általános iskola felső tagozatában is egyedül jártam...
2013. okt. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
16%
2. vagyok. Ha nőgyógyászhoz jársz, vagy ilyesmi akkor viszont nem gáz, de egy sima háziorvoshoz igen.
2013. okt. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én jobb esetben évente 1x megyek el az orvoshoz, tél után(mert ekkor kegyetlenül meg szoktam fázni), és ha anya ráér elkísér, nekem nem ciki! 14/L
2013. okt. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
28%

Háziorvoshoz egyedül kellene már

Ha egyéb : pl sztk,nőgyógyász akkor nem

ÉN 23 éves vagyok,és anyumat mindig viszem magammal ha nőgyógyhoz megyünk.ÉPp pocakos vagyok,és ez neki is élmény ha látja az első unokáját ultrahangon

Persze egyéb helyekre egyedül járok ne értsetek félre ;-)

2013. okt. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 27 vagyok és volt már,h jött velem nőgyógyászhoz. Persze nem ő ment oda,h jöttünk,meg iylesmi,cs eljött velem és várt. Nem gáz,ha megy veled,de ha eddig ő beszélt helyetted akk itt az idő,h átvedd ezt a szerepet. Legyen ott,de te beszélj,aztán ha azért megy veled,m félsz,akk előbb utóbb bártabb leszel és mersz egyedül is menni.
2013. okt. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz. Persze, én is el tudnék menni, de ha ráér és al akar kísérni akkor most mondjam meg neki, hogy bocs anya ne gyere? Örülök, hogy ott van, és ha várni kell a körzetinél akkor legalább tudok vele addig beszélgetni halkan.
2013. okt. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én is 17 éves vagyok, ha anya ráér eljön velem mindenhova (orvosokhoz) ,de mindig megvár a váróba,nem szokott bejönni.


Mikor műtöttek a mandulámmal és legelőször elkellett menni nem tudott eljönni,de mindent eltudtam intézni.. beutalók,vérvétel stb. Aztán meg eljött ő is és átbeszélte azért a dolgokat az orvossal.


Szerintem gáznak nem gáz,hogy elkisér,de azért nem kell,hogy fogja a kezecskédet ahogy bementek a körzetihez és helyetted beszéljen stb.. nem is azért,mert gáz,de az már nem sok önállóságra utal.

2013. okt. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked jó érzés, hogy elkísér, akkor nem gáz, velem 29 évesen is eljött pl. MR vizsgálatra a párommal együtt, mert nagyon féltem, de vérvételre, nőgyógyászhoz (épp babát várok) elmegyek egyedül is. Szerintem nem gáz, ha neked így jó, és ő is szívesen elkísér.
2013. okt. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Sima háziorvosra gondoltam. A váróig mindenképp eljönne ígyis-úgyis, mert ugye még a gyerekorvoshoz járok, de elköltöztünk, és ezért kb. 25 km-re van, és kocsival elvisz mindig. Nem akartuk lecserélni, mert ő az, aki születésem óta ismer, tudja mikor mi bajom, milyen gyógyszer kell stb. De akkor meg már be szokott jönni velem a rendelőbe is és általában helyettem dumálni, ami nekem amúgy jó, mert mindig elég visszahúzódó típus voltam, annyira nem szeretek így beszélni, persze ha kell, tudok, mentem már egyedül is régebben. Meg ha apám visz el, akkor őt még a váróba se nagyon engedem be:D De anyának ez valahogy magától értetendő, hogy jön be, elmondja mi bajom stb. Meg egyébként azért is jó, mert ha egyedül megyek, az orvosom mindig azt hiszi, hogy anya nem tud róla csak suliundorom van és ezért jöttem be, és ha anyám ott van, akkor meg tényleg komoly a bajom. De egyébként szerintem is gáz, mégis szeretem ha ott van. Nem mintha félnék vagy ilyenek, egyszerűen csak jó, mert a váróban tudunk beszélgetni (mivel mindig min. 1 órát kell várni), az orvos kedvesebb, jobban elhiszi a dolgokat stb.
2013. okt. 27. 10:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!