Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek lehetséges, hogy...

Szerintetek lehetséges, hogy egy szülő ne tudjon róla, hogy a gyermeke dohányzik?

Figyelt kérdés
Nem érzi a ruháin a szagot, mikor mossa őket? Vagy amikor hazaér? Számomra ez elképzelhetetlen.

2013. okt. 29. 20:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem tudta anyukám 3évig,hogy cigizem.

Vannak praktikák ne aggódj :D

2013. okt. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Pedig lehetséges :)) Legalábbis nekem sikerült éveken keresztül titkolnom. Persze az én anyukám elől ez nem volt túl nehéz mivel hogy nem túl sokat foglalkozott velem :D Egyébként meg érdekes módon a ruháim nekem soha nem vették be annyira a cigi szagot max. a hosszú ujjú daraboknál a vége. De hát azt is meglehetett oldani annyival h amíg cigiztem addig feltűrtem. Nekem ami nagyon bevette a szagot az a hajam volt de egy idő után kiszellőzött vagy fújtam rá parfümöt. Leheletre ott van a rágó vagy a mentolos cigi. A kezemet meg senki nem szagolgatta :DD ha meg mégis akkor nagyon sok szappan vagy kézkrém.
2013. okt. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos lehet, meg ha a szülő is dohányzik biztosan nem érzi a szagokat.
2013. okt. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem se tudta apukám vagy 5 évig :D pedig egyszer kaptam a suliba beírást is miatta meg 1szer le is buktam előtte,még sem tudta :D szegénykém :)
2013. okt. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet.

-úgy állsz, hogy a szél ne rád fújja a füstöt/szélcsöndes helyen állsz

-télen sapkában cigizel vagy fújsz parfümöt a hajadra

-leszedsz egy levelet a fáról, szétmorzsolod a kezedben, semmi nem érzödik.

Igaz én ritkán csinálom (kb havonta 1x beleszívok egyet valamelyik barátoméba), de figyelek, hogy ne vegyék észre.

2013. okt. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Pedig egyáltalán nem nehéz.

Alapból, ha csak szabadtéren cigizel, akkor már 1-2 óra (és lehet, hogy ezzel még sokat mondtam) múlva egyáltalán nem lehet érezni a cigiszagot, hacsak nem füstölsz 2 dobozzal naponta, bár ahhoz sűrűbben kell cigizni, mint 1 óra.

Rágó, parfüm, kézmosás, fogmosás, kézfertőtlenítő.

Ha meg érződik a cigi szag (mert mondjuk bent cigiztél), akkor simán rá lehet fogni a barátokra...

Nem egy nagy ördöngösség.

2013. okt. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én rágót használok, a cigiszag meg kb 10 percig érződik aztán csak nagyon enyhén
2013. okt. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Számodra elképzelhetetlen a valóság meg már más!
2013. okt. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
barátnőm pl. bal kézzel cigizett, mert jobb kezes és tudta, h. az anyja azt fogja megszagolni. parfüm, rágó. sosem bukott le, pedig az anyja feszt a kezét szagolgatta, csak a rosszat :D
2013. okt. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Lehetséges!

Egy barátnőm 3 éve cigizik(most 17), és a szüleinek fogalma sincs róla.

Nem cigizik, ha otthon vannak a szülei, rágózik folyton.

Ruháira meg nem gyanakszanak, mert tudják, hogy a barátai cigiznek, meg szerintem nem is érzik, hisz a szülők is dohányoznak.

2013. okt. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!