Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Unokahúgom cigizik, elmondjam...

Unokahúgom cigizik, elmondjam a keresztanyámnak?

Figyelt kérdés

Náluk voltam pár napot,mert van egy tündéri kishúga,akit szeretek pesztrálni.

De amikor kerestem a kisbabának a cumiját,az unokahúgom szobájába,akkor az íróasztalon megpillantottam egy doboz narancs Pall Mallt.

És szerintem az övé a cigi,mert amikor hazaért,akkor bagószagú volt.

Mi tévő legyek? Elmondjam a keresztanyukámnak(= az ő anyukája)? Volt már valaki hasonló helyzetben?

15 éves,9. osztályos.

17L


2013. okt. 30. 09:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
28%

Persze, mindenképpen. Esetleg kérd meg, hogy ne leplezzen le, hanem "véletlenül" jöjjön rá maga. Pl. adjon puszit a lányának és megérzi a bagószagot. Rakjon rendet nála és találja meg.

Sokat árthat vele és sajnos még nem fogja fel, hogy milyen hatásai lehetnek majd, amiket később nagyon megbánna.

2013. okt. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem azzal érsz el valamit, ha az anyjának beköpöd. Hanem azzal, ha a gyerekkel beszélsz. 2 év van köztetek, csak megtaláljátok a közös hangot! A szülő, ha eddig nem tudott rá hatni, ezután sem fog, max. veled sem áll szóba, és még hazudozni is fog a szüleinek.
2013. okt. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is előbb Te beszélj vele!(Nem tudom milyen a viszonyotok...) Én egyenlőre nem szólnék a szülőnek, vagy úgy, hogy 'nem veszi észre', és reménykedtek, hogy amikor te beszéltél vele akkor fogta a témát... (Mondhatod neki, hogy nem mondtad el anyujának még, mert úgy gondolod meg tudjátok 'oldani' a dolgot...)
2013. okt. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mondanám el. Az ő dolguk, én nem kezdenék el árulkodni.

Az anyja szerintem simán észre kell hogy vegye. Amikor öcsém cigizett, akkor is anyuék megérezték rajta. A ruháján, haján, száján.

2013. okt. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy beköpd. 15 évesen már tudja mit tesz magával, max beszélgess vele erről de ha beköpöd egy életre meg fog utálni.
2013. okt. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ne mondd el.


Nem azt mondom, hogy jó dolog, ha cigizik, mert nem az, de ha beköpöd akkor annál jobban fogja csinálni (hisz az anyukája se tudja gondolom a nap 24 órájában felügyelni), ezenkívül valószínűleg örökké meg fog utálni téged.

Inkább mondd neki, hogy láttad a cigijét az asztalon, kérdezd meg, hogy miért csinálja, próbálj meg vele beszélgetni, végül is nem sokkal fiatalabb nálad. Ha pedig ez nem hat rá, akkor is hagyd, ez nem a te dolgod, hagyd hogy ha kiderül (mert ha nem szokik le, akkor előbb-utóbb valószínűleg ki fog), akkor családon belül megoldhassák.

2013. okt. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a te dolgod, én nem mondanám el.
2013. okt. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondd el.. maximum te beszélj az unokahúgoddal.
2013. okt. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha rosszban akarsz lenni vele, akkor mondd el.

De nem ajánlom. Én nagyon haragudnék az unokatesómra, ha elmondaná anyámnak...

2013. okt. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mellesleg, ha szeretnéd, hogy leszokjon írj neki egy levelet, hogy csodálatos csajszi, szeretnivaló, jó ember és nem éri meg tönkretenni magát vele. Kérd meg a levélbeb, hogy ha nemakar leszokni akkor legalább a napi adagját ne növelje. Kérd meg arra is, hogy minden éjszaka, mielőtt elalszik gondolja át, hogy aznap mi volt számára a jó és a rossz. Én is dohányzom, a barátnőm írt nekem egy ilyen levelet, bár én lelki dolgokkal is küzdök. Rám hatott, azóta sem emelem a napi adagot és ha egyszer olyan erős leszek le is szokok. Alevél még egy kis bűntudatot is tud képezni.
2013. okt. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!