Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány évesen ittatok először...

Hány évesen ittatok először hányásig? Hányszor fordult elő azóta?

Figyelt kérdés
2013. okt. 31. 22:02
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
49%

Soha.

32 éves vagyok, szégyelleném, ha ilyen bármikor is előfordult volna.

2013. okt. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
65%
Amikor legelőször életemben (14 éves koromban) megittam egy doboz sört, olyan rosszul lettem tőle hogy ki is hánytam az egészet. Aztán a lázadó kamaszkorom derekán még számtalanszor előfordult ilyesmi. Ma már antialkoholista vagyok, 3 éve nem ittam egy kortyot sem, még szilveszterkor sem :) 22/L
2013. okt. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
38%
Sosem. Elég ciki ha egy lány annyit iszik hogy hányjon. Nálunk ez nem volt menő sosem, pedig még én sem vagyok öreg.
2013. okt. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
45%

14 évesen.

Nem igazán tudom, nem számolom. :D De olyan 10-20 közé tenném kb, de talán közelebb a 10-hez. Megjegyezném azért e mellé, hogy sosem fetrengtem árokban, vagy hánytam volna tele itthon a házat. Egyetlen egyszer fordult elő, hogy itthon is hánytam, pont a legelső alkalmával. 2x történt meg az, hogy még csak jó kedvem sem volt, csak nem bírta a gyomrom a piát, és amiatt hánytam. Többször volt olyan is, hogy lehúztam a piát, és utána reflexből kihánytam. Ezek kb fele-fele arányban történtek a részegséggel.


Nem vagyok rá büszke, de őszintén nem is szégyellem. Nem túl sok fiatalt ismerek, akivel még nem fordult volna elő.

2013. okt. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
51%
27eves vagyok! 1x fordult elő, 16evesen akkir ittam először alkoholt és nagyon nem esett jól! Azóta sem, sott az elmúlt 2evben egy csepp alkoholt sem ittam és nem is hiányzik!Vendéglátós vagyok az alkohol szagatol is rosszul vagyok!
2013. okt. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
46%
14-15 évesen kb. osztálytársam házibuliján. mindenki kínálgatott mindennel, aztán azt vettem észre, hogy kb azt sem tudom hol vagyok, meg hogy fiú vagyok-e vagy lány, beszéltek hozzám de értelmezni nemtudtam. aztán egy hirtelen pillanatban felpattantam és mentem hányni a wc-re. mikor kijöttem mindenki tapsolt, hogy gratulálunk, kb el sem kezdődött a buli, de én már totálon vagyok :D azóta számtalanszor, de az utóbbi másfélévben kb 1-2x volt rá példa, azért megtanultam, hogy nem jó móka hányásig inni.18/L
2013. okt. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
61%

Hát egy hónapja sikerült.:) Tudtam, hogy nem bírja a szervezetem az erős italt, sose fogyasztottam töményet, de valahogy úgy sikerült, hogy gólyaavató utáni bulira megvolt az a hangulat, hogy a buli előtt 2 órával már be voltunk csípve. A buli 10-4-ig tartott, én már éjfélkor offon voltam.


Nagyon sok tömény lecsúszott (nem csak nekem!), és hát nem dicsőség, de elfelejtettem járni, illetve beszélni. Látni is picit. Egysejtű szinten voltam, aztán fél órát hánytam. Aztán még itthon is. Másnap reggel is jött. (7 óra alvás után...)


Na, addig se rajongtam a tömény italért, most már végképp undorodom tőle. Nem kell az nekem, boroskólától is meg lesz a hangulat, és nem viszem legalább túlzásba. Sőt még az se mindig kell.:)


15/F

2013. okt. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
19%

Fú, augusztusban. Barátnőm szülinapja volt, faterja nem sajnálta a pálinkát és így éjszaka még úgy jól is voltam, bár iszonyat részegen és amikor 5 cigi után amit sorban szívtam el lefeküdtem aludni kijött minden. Szerencsére a csajok odahozták a kukát meg szeretek is hányni (fogalmamsincs miert, de aki szappant eszik mert izlik neki annáles se furcsa). Másnap picit fáradt voltam de amúgy nem voltam másnapos, viszont azóta nem iszom max akkor, ha illik. Amúgy sem olyan kedvelt szórakozásom, mióta szerek nélkül is közvetlen vagyok.

13/L

2013. okt. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
70%

Még nem fordult elő, pedig lett volna rá lehetőségem. Alapból nem nagyon bírom a piát, nyomott leszek tőle egy bizonyos ideig. Jókedvem már volt, de annál továbbb még nem jutottam, nem is nagyon tervezek. Odáig buli, aztán hányás, időkiesés és másnaposság, láttam már másokon.

16/L

2013. nov. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
50%

eddig 4x fordult elő..

először 15 évesen.. vodkától (mint kiderült attól mindig hányok..)

másodszor haverom odanyomott valamit az orrom alá, hogy kóstoljam meg... vmi ízesített vodka volt..

harmadszor vmi ritkasz@r bort ittam.. aznap előtte semmi alkoholt nem ittam.. 2 korty után futottam hányni..

az utolsó alkalom is hasonló volt.. haverom vett bort, bekeverte vadásznak.. nagyjából 2 decit ittam belőle és hánytam..

úgy tűnik a kannást se bírom xD

16L

2013. nov. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!