Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány évesen ittatok először...

Hány évesen ittatok először hányásig? Hányszor fordult elő azóta?

Figyelt kérdés
2013. okt. 31. 22:02
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
50%

16 évesen egy házibuliban. Mindenki kínálgatott én buta meg sorban húztam le a pálinkákat. Eddig nem is lett volna gond mert 5-6 felesig bírom is, csak hát olyankor már a hangulat megvan..de annyira már nem voltam képben és az egyik srác mint utólag megtudtam, leitatott(pár deci whiskey tisztán...) azért, hogy megfektessen. Persze nem jött össze mert elkezdtem hányni meg minden bajom volt, így megnyert egész estére és foghatta a hajam...Szerintem azóta más lányoknál nem ezzel próbálkozik, vagy finomabbra vette a figurát és ennyire nem itatja le őket.:D

Azóta nem igazán járok bulizni sem, inni meg csak mértékkel szoktunk néha a társasággal.:) Őszintén szólva remélem ez volt az első és az utolsó eset, hogy hánytam. Nagyon kínos is volt plusz kb egy hétig éreztem mindenemen a vegyes pálinka szagát, enni meg nem is bírtam..!:S

17/L

2013. nov. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
27%
Én kb. 7 évesen... de tejtől! Kicsit sok volt az a 3 bögre.
2013. nov. 1. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
78%

21. Nem ettem semmit, és ez lett a vége.

De soha többet! Fiúnál se szép, de lánynál nincs is szánalmasabb látvány.

2013. nov. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
58%

Soha nem hánytam még alkoholtól! Szerintem alapvetően undorító, ha valaki annyira részeg, hogy hány is. Viszont egy nőtől még taszítóbb ez a látvány.

Úgy gondolom, kell annyira tartás, hogy ne igyam le magam a sárga földig.


Tudom a határaimat és nem feszegetem. Egyébként is, mi a jó abban, ha hányásig iszom magam, s aztán másnap semmire nem emlékszem?!

18/L

2013. nov. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
76%

rókamentes móka 2011 óta

16 lehettem és akkor volt utoljára

eddig :D

2013. nov. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
84%

Off:Azért nekem fura,hog mostanság 13 évesen leisszák magukat gyerekek meg hasonlók,de hát én se ma születtem lehet,hogy azóta ez már természetes.

On: még annó 18 èvesen a barátnőm buliján kicsit többet ittam a kelleténél. Na jó igenis sokat ittam így borultam jobbra,balra, azóta se tudom,hogy jutottam el a wcig de hálát adtam az istennek,hogy sikerült :D

25/N

2013. nov. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
79%

Soha! Egyszer ittam többet a bátyámmal meg a haverjával, de akkor sem hányásig, mégis azóta szinte semmit nem ittam. (max. nyáron egy gyümölcsös sört meg szilveszterkor egy pohár pezsgőt)

17L

2013. nov. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
49%
16L vagyok, egyszerse fordult elő, és nem is fog!
2013. nov. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
71%

az első berúgásomkor,14 évesen,ráadásul egy családi ünnepségen.Ne tudjátok meg,hogy másnap hogy szégyelltem magam,mert tényleg undorító,ha egy lány kiüti magát ennyire..:D Azóta még háromszor előfordult,de már "rókamentes móka augusztus óta" (itt is egy HIMYM rajongó)

16/l

2013. nov. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
78%

Rókamentes móka születésem óta. :D Még sosem ittam hányásig. A legnagyobb alkoholizálásom kimerült egy doboz 2%-os gyümölcsös sörben. :D

15/L

2013. nov. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!