Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány évesen ittatok először...

Hány évesen ittatok először hányásig? Hányszor fordult elő azóta?

Figyelt kérdés
2013. okt. 31. 22:02
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
70%
15 evesen. Sokat ittam meg kevertem is ugyhogy nemcsoda:D
2013. nov. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
70%

14 évesen.

Azóta egyszer fordult elő. Mindig próbálok leállni ha érzem hogy kezdek kicsit rosszul lenni.

2013. nov. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Sose vettünk annyit, hogy túleshessünk a ló túloldalára, így még aki nem is bírta a piát, az is csak hülyén viselkedett maximum. Mikor meg volt bőven, akkor én tudtam a korlátaim.
2013. nov. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Nem voltam még 15, előtte lévő nyáron lettem nagyon rosszul piától. Azóta nem emlékszek különösebben olyan alkalomra, amikor annyira szörnyen éreztem volna magam. Megesik, hogy elszalad velem a paci, de hányásig nem iszok. Egyébként sem vagyok oda az alkoholért így pár évvel később.
2013. nov. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

16 évesen hánytam először, nem sokat ittam, hanem fröccsöt. azóta se iszom meg, undorító :) igazából ekkor rúgtam be nagyon először életemben. rossz társasághoz csapódtam :) aztán sokáig konszolidált voltam, míg 22 évesen szingli, albérletes életembe beköszöntöttek a nagyivó szingli bulis barátnők... :) szerencsére felnőttem, és megtanultam kulturáltan inni, és inkább élvezni a zenét, a táncot, a beszélgetéseket, a jókedvet a bulizásokkor :) nem atom részegen. de ehhez fel kell nőni. fiatalon az ember mindig feszegeti a határokat... (aztán később van min nevetni, van mit valóban szégyellni) :)

(egy 35 éves anyuka)

2013. nov. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
66%

14 évesen nyáron, aztán idén nyáron megint ,szóval összesen kétszer

16/L

2013. nov. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim válasza:
66%
asszem kb 12-13 évesen, nyolcadikos voltam. vagy hetedikes? fene se tudja már. azóta megszámlálhatatlan alkalommal történt ilyesmi
2013. nov. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
15 éves koromban. Megittam valami lelki baj után egy emberes adagot, ráadásul össze vissza kevertem.
2013. nov. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Először 14 évesen. 2 üveg pezsgő, és 2 korsó sör. Szerintem bírtam a kiképzést.

Azóta 2x fordult elő, minimális mennyiségű piától (1-2 sör/1-2 feles), mert nem kívántam, nem esett jól. Pedig adok az érzésnek az első rókás éjszaka óta rendesen.

2013. nov. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%

Legelőször hányásig 14 évese, utána többször is, olyanok is voltak és vannak hogy árokba fetrengek, vagy épp a wc-be hányok esetleg ki az ablakon, vagy néha magamat, netán mást, legtöbbször mostanában a legjobb barátommal szoktunk inni van hogy ő offrotty, van hogy én, és egymást segítjük :)


Le lehet szólni, nekem bejön :) és nem megy semmi rovására

2013. nov. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!