Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány évesen ittatok először...

Hány évesen ittatok először hányásig? Hányszor fordult elő azóta?

Figyelt kérdés
2013. okt. 31. 22:02
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
62%

15 évesen hánytam/ájultam el először. Utána számtalanszor hánytam az évek alatt. Mostanában már ritkábban, jelenleg körülbelül egy éve. De legutóbbi alkalmakkor már inkább attól hánytam, hogy hülyére ettem magam zsíros kajával és az kicsit elcsapta a gyomrom, így volt hogy másnap ásítottam egy színeset.


25/f

2013. nov. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
20%

6 éves koromban egymás után lehúztam pár pohár vizet, azzal a lendülettel ki is jött.


Alkoholt pedig még nem, bár nem is tervezem.

18/l

2013. nov. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
14%

14. szülinapomon.

Azóta egyszer sem

14,5/L

2013. nov. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
20%
Elég jól bírom a piát.Ezalatt azt kell érteni hogy már jópárszor voltam mattrészeg de egyszer sem hánytam ki.A trükk pedig az hogy csak egyfélét kell inni.Mondjuk nekem is volt olyan hogy kevertem az italokat akkor nagyon sz@rul voltam de hál'istennek akkor sem hánytam.16 évesen ittam először úgy igazán.Most 27 vagyok.
2013. nov. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
70%
Nos sosem ittam magam hányásig,de előfordult,hogy hánytam 1szer mert összeettünk mindent utána ittunk egy kis tequilát,másodszor utólag kiderült rossz minőségű bort kaptam 3 pohárral ittam és alkoholmérgezésem lett,na akkor hánytam,meg egyszer,mert sok lett a savam,de sosem ittam ilyenkor sokat és jól bírom az alkoholt tehát így jött össze nem túl szerencsésen,és amúgy 16 évesen ittam először de ezek az esetek 18 éves korom után voltak
2013. nov. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
70%

Megesett már, hogy kihánytam az alkoholt, amit megittam, de nem azért, mert sok volt, hanem mert elb.aszta a gyomromat. Nagyon érzékeny, így nem csoda. Volt, hogy egy pohár port hánytam ki, na ezért sem szeretek alkoholt inni, sokat meg pláne. Bort meg pláne.

Hát kor szerint 18 voltam, előtte még ennyi alkoholt se ittam.

2013. nov. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
70%
*por=bor :D
2013. nov. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
70%
15 évesen. Azóta egyszer fordult elő, szerencsére már tudok mértéket tartani.
2013. nov. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
70%
13 évesen, az első berugásomkor. 2 pohár narancsvodka, elég is volt, hazafele jövet kihánytam az erkélyről. :D Azóta egyszer fordult elő, pálinkától, de akkor megittam bátyámmal vagy 8 felest, ez kb. fél éve volt. Rájöttem, hogy a tömény piák közül semmit sem tolerál nagy mennyiségben a szervezetem, ezért általában borozok vagy sörözök, de alapból ritkán iszom (2 havonta egyszer).
2013. nov. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
70%
Ja, 22F, utolsó voltam. :)
2013. nov. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!