Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek a mamámmal? Kiidege...

Mit tegyek a mamámmal? Kiidegeljük egymást.

Figyelt kérdés
Haragszik rám, mert nem vagyok szűz. Megértem, a szüleim is haragszanak, de ők azért, mert félnek, hogy megbánom, a mamám meg azért, mert szégyent hoztam a családra. Megmondta, hogy nem mutatkozik velem nyilvánosan, mert szégyell, úgy nézek ki, mint egy k..rva (kinézekben már fél éve ilyen vagyok de most kezdett el piszkálni) nagyon nem látja be, hogy maga ellen is beszél, egyik pillanatban azt mondja, hogy szégyell velem mutatkozni az emberek miatt, másikban azt, hogy nem szégyell, minden mondatával engem sérteget én meg senkinek sem szoktam hagyni magam, neki is válaszolok, ráadásul anyám kitalálta, hogy kétnaponta meg kéne látogatnom. De nagyon nem jövünk ki, zaklatottak vagyunk egymás környezetében, nem szeretem azt hallgatni, hogy ne adjam önmagamat. Mit tehetek? Nem szeretnék még a közelébe se menni, ő sem akar látni, meg is mondta nekem, anya meg erőlteti a dolgot...
2013. nov. 1. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
hány éves vagy?
2013. nov. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem mondok kort mert jönni fog a fika. Kor nélkül is lehet tanácsot adni
2013. nov. 1. 16:11
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
engem is lek*rvázott mamám mikor elvesztettem.16 voltam.annyi volt a válaszom hogy azelőtt is voltak k*rvák csak akkor még nem volt nyilvános,szénakazalba b*sztak.azóta csitu van.főleg hogy aki elvette most a vőlegényem és van egy babánk is.elkéne magyaráznod ezeket neki
2013. nov. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nálam az a gond, hogy nem azzal járok, akivel elvesztettem, fél éve más a párom, a szüleim amúgy nagyon kedvelik, mamám meg ismeri az anyját és az ő mamáját de megmondta, hogy a barátomat be ne merjem mutatni neki, majd csak a vőlegényem fogja érdekelni, ha egyáltalán sikerül valakit addig "megtartanom". Ez ugye rosszul esik, a család másik fele külföldön él, nekik is bemutattam és kedvelik csak a mamám az, aki nem hajlandó még egy esélyt sem adni neki... Pedig abba a városban lakik, ahova mindketten iskolába járunk és a mamája is jó barátnője volt, a barátom anyja meg a mamám kisebbik lányának a tanára...
2013. nov. 1. 16:26
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

komolyan,hány éves vagy?akár privátba is írhatod,de ettől függ a történet is.

Az oké,hogy a mamád minden esetben túlreagálja a dolgot,de azért nem mindegy,hogy a 12 éves unokáját szégyelli,hogy megdugták,vagy a 16-ot.

Szerintem a szüleidnek kellene szólni,hogy állítsák le egy kicsit.Te is próbáld kerülni,amíg nem nyugszik le.Egyébként hogy tudta meg?

2013. nov. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez nem lehet ok arra hogy lek*rvázzon hiszen nem vagy az. Maximum kicsit meggondolatlan hogy ennyi idősen...


Egy kicsit mindkettőtökben van hiba. A mamádban azért mert tök ellentmondásos dolgokat mond és úgy használja magát a jelzőt amivel téged illetett hogy ez baromira nem igaz mert te nem az utcasarkon kúrattad meg magadat pénzért....


Viszont!


Nagyon fiatal vagy még ehhez (még én is az vagyok) és nem olyan jó dolog hogy ennyi idősen történt meg.

2013. nov. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igazán leírhatnád a korodat, ez egy anonim oldal, ha nem tetszenek az érkező válaszok, egyszerűen elfelejted őket, akár le is tagadhatod, hogy te tetted fel ezt a kérdést.

Szégyent hoztál a családra? Mégis hogy értesült az ügyről a teljes család...? Az mindenkinek a magánügye, hogy mikor fekszik le és kivel, ahogyan az is a saját gondja, ha nem képes normálisan gondolkodni mielőtt cselekedik.

"kinézekben már fél éve ilyen vagyok" Mármint milyen?

"szégyell velem mutatkozni az emberek miatt" Valami 200 fős faluban laktok, hogy mindenki tud mindenkiről mindent? Most nem azért, de honnan értesülnének az utcán szembejövő emberek arról, hogy nem vagy szűz, és ha valamiért mégis informálódnának róla, miért nem lehet letojni, hogy a szomszéd Gabi néni mit sustorog a hátad mögött Teri néninek?

2013. nov. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:


"cselekedik" helyett "cselekszik", na. :D

2013. nov. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mamámnak az a baja a kinézetemmel, hogy vörös hajam van :) Őt sokan ismerik, nagy társasági ember volt, de amúgy tényleg nincs pletyka rólam de azt mondta már a kinézetemet is szégyelli. Oké, tényleg furcsa, ha látsz egy lányt az utcán nagyon durván begöndörített hajjal, zöld szemöldökkel, gyöngytyúk koponya fülbevalóval és nagyrészt fekete ruhákkal, meg valamiért nagyon kitűnök, rengetegen összekevernek az egyik legextrémebb csajjal, na mindegy. Valamiért kitűnök, bár ez kisváros, érthető
2013. nov. 3. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!