Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ciki, ha 17 évesen javarészt...

Ciki, ha 17 évesen javarészt komolyzenét hallgatok?

Figyelt kérdés

Sokkal többre értékelem a komolyzenét, mint a mai csinnadrattákat.

Tudom, a korosztályom finoman szólva nem rajonganak a hegedűversenyekért, és a zongoraművekért sem, vagy csak jól titkolják.

17f



2013. nov. 2. 12:00
1 2
 1/11 anonim válasza:
64%
Nem ciki. Legalább lesznek művelt fiatalok is.
2013. nov. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Egyáltalán nem ciki. Örülök, hogy kedveled. :)

Én inkább a dudás-furulyás zenéket kedvelem, de jók a zongorazenék is. Hozzáteszem, metálos vagyok.

2013. nov. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Egyébként mai zenék közül Thomas Newman munkássága tetszik.

2013. nov. 2. 12:09
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Nem vagyunk egyformák, hallgasd azt, ami neked tetszik, és érezd jól magad közben, ez a lényeg!
2013. nov. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

kb. 23 éves voltam, mikor volt egy jóképű, fiatal, igényes férfi ügyfelem. Elvitt kocsival, és komolyzene szólt közben CD-ről. Nem kicsit meglepődtem. De abszolút pozitív élmény volt.

Szóval ebből kiindulva, miért lenne ciki?

2013. nov. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki!! :) Sok szépség van benne, nagyon sok. Egyébként én is ilyen voltam és ilyen is maradtam. Mindenem a zene. (37/N)
2013. nov. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem ciki, de szerintem ezt te is nagyon jól tudod. :)
2013. nov. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki egyáltalán.


Zárójelben üzenem az elsőnek, hogy a műveltség nem a komolyzene szeretetétől függ.

Találkoztam már nálam műveltebb emberrel, aki nem ismerte fel Vivaldi Négy évszak-ának tételeit, én viszont igen, mert a 8 osztályt zeneiskolában végeztem.

Semmi reláció nincs ezek között a dolgok között.

2013. nov. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%

Cuki, hogy szerinted bárkit is érdekel milyen zenét hallgatsz...:)


Egyébként is Te nem befolyásolod mi tetszik...:) Mindenesetre azért szerintem király dolog, hogy vannak olyanok, akik hallgatnak ilyen zenét.

2013. nov. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretem a komolyzenét :) Egyik osztálytársam szemében pl. hatalmasat ugrottam, mikor megtudta hogy a telefonomon Liszt Ferenc, Mozart, Csajkovszkij és még sorolhatnám kik művei vannak.. :D Nem nézte volna ki belőlem hogy ilyen zenét hallgatok.

Szerintem ezzel is csak több vagyok :) Műveltségre, sokoldalúságra utal, hogy ilyen zenét is hallgatok.(Ugyanis a komolyzene meltt mindent hallgatok. Legyen az jazz, rap, pop vagy valami lightosabb rock. Szerintem két fajta zene van: Ami tetszik és ami nem.) Én pl. büszke vagyok rá.

Tipp: Lecke írás közben nekem sokat segít ha a kedvenc komolyzenémet hallgatom közben. Tanulásnál nem, csak hf. írás közben!

16L

2013. nov. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!