Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes vagyok, és utálom a...

33 hetes vagyok, és utálom a komolyzenét. Szinte csak rockot és metált hallgatok, néha zongorázok neki egy-két számot amit régebben tanultam. Szerintetek árt a babámnak a nem túl hangos rockzene?

Figyelt kérdés
2010. dec. 26. 13:09
 1/9 szamóca. ***** válasza:
én is azon nőttem fel... nem hiszem hogy ártana neki, a magam módján én is normális lettem :)
2010. dec. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :D én is reménykedek benne hogy nem lesz süket a gyerek :D az apja rapper, én meg semmilyen stílusú, de csak zúzós zenét hallgatok... arra is kíváncsi leszek, hogy ő mit fog szeretni :)
2010. dec. 26. 13:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Soha nem hallgattam komolyzenét, viszont a kislányom megismeri azokat a számokat, amiket a terhesség utolsó heteiben hallgattam, és nagyon figyel olyankor, pedig abban is bőven akadt rockzene... :)
2010. dec. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én se szeretem a komolyzenét, sokszor megy rockzene, két egészséges gyerekem van :)
2010. dec. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 szamóca. ***** válasza:

hát ez kétféle reakciót válthat ki a gyerekben: vagy fellázad ellened és csakazértsem szereti majd a rock zenét, vagy ő is azt fog hallgatni:D

én tartottam a családi hagyományt és punk/rock vonalon mozogtam világ életemben...de hát nálunk az lett volna az igazi lázadás ha mozartot hallgatok...

2010. dec. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

UTOLSÓ :DDD elképzeltem a szituációt :DD


köszi a válaszokat :)

2010. dec. 26. 13:43
 7/9 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Én 8 hónapos terhesen beültem éjszakai előadásra és megnéztem az Alien-t.

A gyerekem szereti a thrillert. :o) És nem lett idegbeteg. :o)

A rock-ot is szereti, bár én terhesen még inkább Pink Floyd-ot hallgattam.

Ha hangos a babának a zene, akzt jelzi.

:o)

2010. dec. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem , hogy árt neki, mi is rockzenét hallgatunk, reméljük ő is azt fogja kedvelni, kíváncsi vagyok
2010. dec. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Rengeteg kutatás bizonyította már, hogy árt a gyereknek a heves indulatokat kiváltó zene. Viselkedésbeli problémákhoz vezethet.
2011. jan. 6. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!