Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi lehet a baja? Tanácstalan...

Mi lehet a baja? Tanácstalan vagyok.14/L

Figyelt kérdés
Van egy barátom, nagyon kedvelem, még nyáron ismertem meg a páromon keresztül, hárman összeültünk párszor néhány cigire, nagyon összebarátkoztunk. Aztán visszament oda ahol lakik amúgy és neten tartottuk a kapcsolatot meg telefonon, akkor sem volt gond, 4-5 órán át telefonáltunk éjszaka és reggel 6-tól kb 2-ig írt meg egész nap beszélgettünk. Most ősziszünetben lejött ide de nem keresett, egyszer találkoztunk, akkor is kosarazott, nem nagyon beszélgettünk, aztán jött volna ide mert mondtam, hogy egyedül vahyok csak nem volt pénze buszra. És így miota lejött nem keres, már vissza is utazott tegnap de nagyon úgy érzem, hogy közömbös velem, pedig nagyon kedvelem, mindent tud rólam a tanulási képességeimtől kezdve a nemi életemig minden és nagyjából fordítva is ez van. Mégse keres, semmi, meg ha ír is akkor nagyon közömbösen és nem szeretné, hogy felhívjam. Mi lehet a baja? Semmi bántót nem mondtam neki.
2013. nov. 2. 20:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Bemondta az unalmast, hagyd a p*csába, az ilyen nem érdemli meg, hogy rá pazarold az idődet. Ha valami problémája van veled, legalább elmondaná, hogy mi az...
2013. nov. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nincs is kimondva h lenne valami baja, de érzem, hogy nem nagyon törődik velem, pedig mégcsak olyan sincs, hogy unjuk egymást, hagyni meg nem szeretném, olyan, mintha a testvérem lenne, nagyon szeretem.
2013. nov. 2. 21:18
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Most komolyan 14 évesen cigizel, meg 'párod' van? Az utóbbi még normális is lenne, de az első...
2013. nov. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén szerinted azt Mi, honnan a fenéből tudjuk, hogy a Te barátod miért viselkedik így? Hisz lehet annak ezernyi oka, hogy már nem akar veled olyan kapcsolatot ,mint azelőtt.

Ha elég nagy lánynak érzed magad, hogy dohányozz, drogozz és szexelj, akkor ahhoz is legyen, hogy kinyisd a szád és kérdezz! Mert másképp a problémádra, nem fogsz rájönni...

2013. nov. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem :) Nem velem vangáz állítólag, felfújtam a dolgot...
2013. nov. 3. 02:06
 6/19 anonim ***** válasza:

Te csak hiszed ,hogy nem árt neked a fű... Nem most fog ártani.


De a szüleidnek is gratulálni tudok. Jaj és hogy ne hogy azt hidd hogy valami idős néni mondja ezeket neked.. a saját korosztályod..

2013. nov. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ha érdekel, nem hagyják, és a barátom nem kerülhet a fű miatt, hiszen ő nagyon imádja, szoktunk együtt is :D A szüleim meg nem akarják hagyni de ugye mindenhol találok kiskaput...
2013. nov. 3. 11:45
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Attól,hogy törölteted a válaszokat még igazunk van,szégyen amit művelsz,és az is,hogy a szüleid hagyják,14 évesen se szexelni se drogozni,se cigizni nem kéne,ezért nem bír már a barátod mert elkorcsosultál
2013. nov. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%
gratulálok az életedhez, te kis rib.anc! ásd el magad!
2013. nov. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
És a "párod" mégis mit szól ahhoz, hogy van egy olyan barátod, akivel éjjel-nappal folyamatosan beszélsz, telefonálsz, és még a szexuális életedet is kiteregeted neki?? Nem gondolod, hogy ez egy kicsit sok? Valószínűleg ez a barát is észrevette magát, ezért nem keres.
2013. nov. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!